• 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 30
Ел. инструментите. Консумативи.
strashko7 - специалист
сетих се и още нещо,лазерлайнера има ли възможност линията/вертикалната/ да минава зад лазера или е на 90 градуса
jekasus - майстор
Като му гледам снимката е на 270 гр.
И точка на "гъза" :-D
Chefo77 - майстор
Една питанка към запознатите:
Имам ей-такова лазерче
В светло време обаче, на открито, лъчът се вижда много слабо. Какво му трябва отсреща, за да отчита нивото на линията или последната да се вижда по-ясно. На Laserliner, доколкото разбрах, няма вариант, така че отиваме на Бош, ДеВалт, ...
PIP - майстор
Продават очила, имал съм два чифта, но бяха безполезни. За работа на слънце ти трябва приемник.
strashko7 - специалист
Chefo77 написа:
Една питанка към запознатите:
Имам ей-такова лазерче
В светло време обаче, на открито, лъчът се вижда много слабо. Какво му трябва отсреща, за да отчита нивото на линията или последната да се вижда по-ясно. На Laserliner, доколкото разбрах, няма вариант, така че отиваме на Бош, ДеВалт, ...
имат
http://www.its.co.uk/pd/03340-Laserline ... S03340.htm
Chefo77 - майстор
Аз зная, че Laserliner имат приемници! Приятел ми каза, че за моя няма да свършат работа, защото не ловят лъча, а специален сигнал (който моя явно не излъчва). Затова търся съвет какъв да използвам, който лови лъча.
jekasus - майстор
И аз искам това, на тази цена :-D
Pooh - майстор
Чефо, червени очила и мишена, би трябвало да ти свършат работа. Иначе лазАрът ти е нисък клас и за него никой не предлага приемници ... май :?
Kumay - майстор
Чефо! Ако тръгваш към нов, който да работи и с приемник и да е на Laserliner това е варианта като комплект Може и отделно нивелир и приемник.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 30

Тема "Лазерен нивелир" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: