Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
Lisko - майстор
Ти няма да го режеш, само ще го награпавиш.
nautilus33 - майстор
Да де, но преполагам пак с нещо, което може да реже стъкло. Или се бъркам?!
MamaMy - майстор
Защо не пробвате полиуретан от автостъкларите? Няма нужда дори да драскате стъклата или камъните.
Tanasii - помощник
И това е добра идея. Ако колегата реши да ползва полиуретаново лепило, да обади резултата, че ми е интересно.
ftubusa - специалист
Няма смисъл от драскане, дупки и т.н.
Една малка тубичка с епоксидна смола от веригите е под 3 лева.
Лепи и забравя казуса.
nautilus33 - майстор
ftubusa написа:
Няма смисъл от драскане, дупки и т.н.
Една малка тубичка с епоксидна смола от веригите е под 3 лева.
Лепи и забравя казуса.
Такива не съм виждал. Единствено големи опаковки от 500гр. Къде се продават?

ПП Мисля, че в града няма автостъклари, или мога да поръчам от нета? Как точно се води?
Tanasii - помощник
Полиуретаново лепило. Разфасовките са различни, но най-малките мисля, че са от по 500мл.
nautilus33 - майстор
Tanasii написа:
Полиуретаново лепило. Разфасовките са различни, но най-малките мисля, че са от по 500мл.
Благодаря. Ще разгледам за него тогава, понеже виждам, че е почти наполовина от цената на епоксидната смола.
ftubusa - специалист
За Практикер и Бриколаж знам със сигурност. Ако не ме лъже паметта струваха около 2,6о лв. Купувах преди по малко от месец, но не помня цената.
nautilus33 - майстор
ftubusa написа:
За Практикер и Бриколаж знам със сигурност. Ако не ме лъже паметта струваха около 2,6о лв. Купувах преди по малко от месец, но не помня цената.
Миналата седмица бях в практикер и ми предложиха само разфасовка от 500гр. Ще питам един приятел да погледне. Случайно да имаш опаковката, за да ми кажеш за какво точно да му кажа да търси?

Тема "Лепило за камък и стъкло?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: