• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
fill - специалист
Чираче написа:
p.v.x написа:
Тъй , тъй.
Виж аз като не съм инженер как си трая. :lol: :lol:



:rock:
И добре правиш. Когато нямаш нужните познания, най-добре е да си траеш.
Ми що не траеш...като нямаш не само нужните,ами никакви...
koveslav - майстор
Май всички преигравате вече.Ако целта е само чрез кавги да се трупат мнения и да се раздухва темата, ок.Ама и инжинерните науки и образование намесихте в железарството.А ако трябва да излезе над кота "0" капака на тази шахта академици ли трябва да се викат? :rock:
gogo7777 - майстор
fill написа:
[quote="gogo7777"
И кво предлагаш.... да прави нови по-големи катети ли? .
Ти някъде да чу от мен за последваща заварка.Това,че осъзнаваш изкривяването и го отдаваш на заварката,говори красноречиво за твоята компетентност.Защо говориш за катет,като не знаеш що е хипотенуза...[/quote]
Когато си постигнал някакво изкривяване,трябва да му противодействаш със същите сили.
Това кой го написа?
Ааааа хипотенуза....ха ха......дали знам не е интересно. Ти знаеш ли кое е катета и кое е хипотенузата при заварката и как се отбелязват по чертежите. Щото винаги присъства само едно от двете означемия там. Я да видим тоновете желязо на кво са те научили :lol: Ако това не знаеш, а правиш конструкции, то затваряй дюкяна и стани поп. :-D
Последна промяна от gogo7777 на нед ное 20, 2016 9:18 pm, променено общо 1 път.
gogo7777 - майстор
koveslav написа:
Май всички преигравате вече.Ако целта е само чрез кавги да се трупат мнения и да се раздухва темата, ок.Ама и инжинерните науки и образование намесихте в железарството.А ако трябва да излезе над кота "0" капака на тази шахта академици ли трябва да се викат? :rock:
Ами Фил се напъва от самото си включване в темата. :)
fill - специалист
]
Ами Фил се напъва от самото си включване в темата. :)[/quote

Аре фил престава да се напъва.Изправи си грешката...
kozl - майстор
Г-н Професионалист. Моля обясни по-елементарно на нас невежите как се рабопи с крик и трупчета. Покажи схема.
И се чудя защо тия де много се хвалят с професионализъм пред мастара млъкват :?
fill - специалист
kozl написа:
Г-н Професионалист....?
Започваш да ми харесваш...Обаче не смятам да ви открехвам.За това смятам да ви организирам новогодишно парти в моето цехче...Нямам само АС/ДС,но пък мога да заваря халумин газово пламъчно...Ако сте навити....
Чираче - майстор
А каква е локацията на това място?
fill - специалист
Чираче написа:
А каква е локацията на това място?

И поради что са тия Радини вълнения...Нима умееш да заваряваш?...
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Тема "Капак на водомерна шахта /и лека кола върху него/." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: