• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 219
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
icorib - помощник
Колеги има ли някой кода и параметрите които се настройват в това меню на камина Алфа плам 21.Благодаря предварително.
ivendar82 - напреднал
Здравей колега,от 5 дни и аз съм собственик на пелетна камина Алфа Плам 21. Къде ли не съм търсил настройки за камината и немога да намеря.
nokoniko - специалист
ivendar82 написа:
Здравей колега,от 5 дни и аз съм собственик на пелетна камина Алфа Плам 21. Къде ли не съм търсил настройки за камината и немога да намеря.
Това дали ще свърши работа ...на сръбски - https://drive.google.com/file/d/0BzPOHi ... sp=sharing
ivendar82 - напреднал
А9 е кода
icorib написа:
Колеги има ли някой кода и параметрите които се настройват в това меню на камина Алфа плам 21.Благодаря предварително.
A9 e koda
ivendar82 - напреднал
Инструкцията е имам но финните настройки ако може някой да сподели.Аз съм от Пловдив,отоплявам 80квм апартамент .С външна изолация +вътрешна на външните стени.Хола където е камината е 20квм ,две спални по 15квм,кухня 9квм и коридор който е 8квм +баня 4квм.Първият пуск от инсталатора беше меко казано несполучлив.За 14 часа работа ми глътна 2 чувала пелети.При температури +5 градуса.
nelim - специалист
ivendar82 написа:
Инструкцията е имам но финните настройки ако може някой да сподели.Аз съм от Пловдив,отоплявам 80квм апартамент .С външна изолация +вътрешна на външните стени.Хола където е камината е 20квм ,две спални по 15квм,кухня 9квм и коридор който е 8квм +баня 4квм.Първият пуск от инсталатора беше меко казано несполучлив.За 14 часа работа ми глътна 2 чувала пелети.При температури +5 градуса.
А кой сметна че за този апартамент с тази изолация ти трябват 21 киловата?
Мисля че 15 киловатовия модел на Алфа-Плам щеше да ти е доста по-удачен.. при него и минималния разход е по-добър :)
ivendar82 - напреднал
nelim написа:
ivendar82 написа:
Инструкцията е имам но финните настройки ако може някой да сподели.Аз съм от Пловдив,отоплявам 80квм апартамент .С външна изолация +вътрешна на външните стени.Хола където е камината е 20квм ,две спални по 15квм,кухня 9квм и коридор който е 8квм +баня 4квм.Първият пуск от инсталатора беше меко казано несполучлив.За 14 часа работа ми глътна 2 чувала пелети.При температури +5 градуса.
А кой сметна че за този апартамент с тази изолация ти трябват 21 киловата?
Мисля че 15 киловатовия модел на Алфа-Плам щеше да ти е доста по-удачен.. при него и минималния разход е по-добър :)
Фирмата къде ми е направи цялата инсталация.
nelim - специалист
Коя е фирмата, че и аз съм от Пловдив, да знам да не ги ползвам :)
ivendar82 - напреднал
[quote="nelim"]Коя е фирмата, че и аз съм от Пловдив, да знам да не ги ползвам :)[/quot Фирмата е от София .Тя е дълга и широка за разправяне.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 219

Тема "Настройка на пелетна камина Алфа плам 21" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: