Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
muhala - майстор
Здравейте,

Имам една маса, която ми харесва и искам да я използвам во хола. Масивна и голяма е. 140х95 см сгъната. Може да се разпъва.
Иска ми се някой да направи като нова :) Някакви идеи ?

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
parketmilanov - специалист
много труд е и реставратор ще ти поиска повече от колкото струва масата.
можеш да пробваш сам с повече труд се получават много добри резултати
https://www.youtube.com/watch?v=SaDirPqvWGc
muhala - майстор
Все пак, препоръчайте ми майстор. Не смятам, че ще се справя. Всяко нещо си иска майстора.
muhala - майстор
n_a написа:
Къде :? :lol:
София и околията.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Не, че нещо, но наистина е много работа, масата освен сантиментална, няма друга стойност. Помисли си пак, сам да си я правиш
muhala - майстор
n_a написа:
Не, че нещо, но наистина е много работа, масата освен сантиментална, няма друга стойност. Помисли си пак, сам да си я правиш
Няма сантиментална стойност за мен. Просто ми харесва, защото е масивна, защото е голяма и разтегателна.
Явно не знаете майстори.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Тук е направи си сам. Правила съм това с няколко маси. Явно не знам майстори.
:?
Lisko - майстор
И аз не знам майстори, но като гледам масата почти нищо й няма - за нула време ще я остържеш и лакираш наново.
stridata - специалист
На мен ми изглежда, че плота ти е фурнирован и са сложени масивни кантове, а това означава че реставрацията ще е много деликатна и криеща доста рискове. Ако е така едва ли някой ще се наеме да ти я прешлайфа и лакира на ново! Дано плота е масивен и греша, но невиждам логика от масивни кантове ако плота е масив, може да е удебелен с подлепки, но от снимките неможе да се разбере.

Тема "Предложете майстор за реставрация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: