• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20
Всичко за дърводелството
jiva - помощник
За непрофесионална употреба. Ще правим мебели за детска стая . Поне ще се пробваме :) . Да може да реже шперплат . Ако на някой не му е нужна старата машина , моля да пише .
Приемам предложения и за нов .
Хубави празнични дни ! :partyman:
bimbaeco - майстор
Предполагам, че не търсиш такъв бронтозавър
https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0% ... 1%8F%D1%80
Прикачен файл:
ts.jpg
ts.jpg (68.86 KиБ) Видяна 5152 пъти
Но ще пусна линка, защото цената е много добра за тази машина. Ако не на теб, може да свърши работа на друг.
wanderer - специалист
надписа ми прилича да е на турски език, ако е така, какво е качеството на турските машини? знам че дограмаджиите май ползват турски пендули, но нямам лични впчатления.
bimbaeco - майстор
Турски е циркулярът. Не знам какво му е качеството. Един познат купува такъв неотдавна и каза, че тежи към 400 килограма :shock:
Изглежда добре направена, но не знам дали е така действително. Това, което знам със сигурност е, че цената е много ниска за такъв клас машина.
mavryt4o - майстор
Поредния вертолет :| дано автора ме опровергае с някаква ясна стратегия това ,,поне ще се пробваме '' ми е някак скептично и обречено на провал.Ако нямате никакви машини и ще купувате +скъпия шперплат и сумати пари за крепежи обкови и бои ще ви излезне около 3 пъти по-скъпо
jiva - помощник
"3 пъти по-скъпо" от какво ? Тук/Бургас/ не изпълняват мебели от масив. А аз такива искам . Имам идея да направя т.н "loft beds" за да освободя простванство- стаята ми е малка , имам 2 момчета искам гардероб, шкафове и бюра, етажерки. Не знам скъп ли е шперплата , всяко нещо си има цена . Колкото до машините имаме някакви . Благодаря за линковете/вярно този ми е голям :) / и отделеното време .
Не разбирам и термина " вертолет " .
preslav - майстор
jiva написа:
"3 пъти по-скъпо" от какво ? Тук/Бургас/ не изпълняват мебели от масив. А аз такива искам . Имам идея да направя т.н "loft beds" за да освободя простванство- стаята ми е малка , имам 2 момчета искам гардероб, шкафове и бюра, етажерки. Не знам скъп ли е шперплата , всяко нещо си има цена . Колкото до машините имаме някакви . Благодаря за линковете/вярно този ми е голям :) / и отделеното време .
Не разбирам и термина " вертолет " .
Вертолет е нещо като хеликоптер, ама нека не изпадам в подробности! Ако на шпертплата викаш масив, не знам как ще наречеш масива, може би бетон?
За това, за което говориш едно качествено зеге ще ти свърши прекрасна работа, е иска се внимание и старание! Ако вече имаш проект или поне идея фирмите за разкрояване, кантиране и т.н. са безброй - кроиш, а после само сглобяваш. Ако наистина искаш да е масив пиши на лични да ти дам телефон на човек, с когото да си говорите за цени, доставки, монтажи и т.н.
jiva - помощник
Казах че искам да реже шперплат . трябва ми за гръб и подматрачни рамки. Моля да не се обиждаме излишно . Проект нямам , само идеи . Зеге имам , но не би ми свършило работата. Ако човека е от Бургас , бих отишла да поговорим .
preslav - майстор
jiva написа:
Казах че искам да реже шперплат . трябва ми за гръб и подматрачни рамки. Моля да не се обиждаме излишно . Проект нямам , само идеи . Зеге имам , но не би ми свършило работата. Ако човека е от Бургас , бих отишла да поговорим .
Добре, няма да се обиждаме - зегето реже и ламарина с подходящия нож, шперплатът го яде като халва, но си иска умения. Въпросният господин е от Варна, но работи навсякъде из страната, а в Бургас има и рода. В момента работи с ясен, дъб, бук, за чам е излишно да споменавам.
kendal - специалист
Как да няма хора в Бургас които работят масив ,дай да не се обиждаме сега :-D ,сега сериозно ,за имането има но цената клони към непродаваема мебел,поне като смятам нещата такива цифри се получат.Иначе виж нещо от 100 % масив.

Прикачен файл

20160914_181252.jpg

Прикачен файл

20161003_154329.jpg
Последна промяна от kendal на съб дек 31, 2016 8:56 am, променено общо 1 път.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20

Тема "Търся си настолен циркуляр" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: