Нека намерим най-тънките цени.
joroantonov - специалист
Добре де, ти нещо като рекламен глашатай ли се явяваш на LIDL?
lov - майстор
То малко по странично но мисля че си заслужава тая чистачка робот стига да я пуснат у нас. https://www.lidl-flyer.com/it-CH/#/7f38 ... er/page/34
gnt69 - майстор
lov написа:
То малко по странично но мисля че си заслужава тая чистачка робот стига да я пуснат у нас. https://www.lidl-flyer.com/it-CH/#/7f38 ... er/page/34
Мани ша побъркаме котаците имам три котака по цял ден ще я дебнат. :partyman:
Гост - специалист
Ще я дебнат, ама накрая ще им омръзне и ще я оставят на мира.
cholev - майстор
joroantonov написа:
Добре де, ти нещо като рекламен глашатай ли се явяваш на LIDL?
Жорка. Какво те притеснява. И да съм рекламен глашатай, пари не вземам. Споко :-D
Аз този мултицет за разлика от тебе го имам и твърдя че е добър. В нашия КИПиА го тествах. Точен и колегите го одобриха- на тях им вервам- всеки ден с това се занимават. А пък средното ми образование е 'Електронна техника' в елитния техникум (тогава) 'Юрий Гагарин' Перник, така че и аз съм малко по темата макар, че сега се занимавам с други неща
klomo - специалист
Темата заприлича на мокър вестник. :|
cholev - майстор
Нищо и няма на темата. Горе долу толеранта и една от най интересните
Avas_co - майстор
cholev написа:
Нищо и няма на темата. Горе долу толеранта и една от най интересните
Хм, за мен бая и има на тая тема.
Я, моля те другарю възпитъник, на там кой техникум беше, с какво, и на базата на какво е точен тоя "мултицет" ?
Хайде, моля да не подвеждаме хората, щото все пак има хора, който са пипали, пък било то и китайски мултицет.
etconev - специалист
Все си мислех, че темата е за информация и споделяне на мнения относно инструменти Парксайд. В последно време все повече вземат превес мнения, които аз определям като лични нападки, кой, какъв майстор бил и колко разбирал,което по никакъв начин не е в полза на "немайсторите" като мене и които просто търсят мнение за определен продукт на Парксайд. Явно има хора, които изпитват непоносимост един към друг, но Моля ВИ, придържайте се към първоначалния замисъл на темата, а личните спорове ги отправяйте на лични съобщения,или както Ви е угодно, за да може тази тема да изпълнява предназначението си.
Пиша, като обикновен потребител и не съм модератор на или създател или каквото и да било на темата.
LazarGanev - "Велик майстор"
Аз пък искам да има екшън, стига с тея споделяния, може да споделяте във фейса. Тук искам екшън. Веднъж годишно може да се организират сбирки с тупаник - само така може да се докаже кой крив, кой - прав :axe:

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: