• 1
  • 2
Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
plamen_milan - напреднал
От Бургас съм. Ще потърся магазин за хидравлики. Иначе черното е някаква по-еластична гума, която се вкарва в каналче. На снимката едната черна не е свалена. Много ви благодаря за насоките!
kr1100 - майстор
plamen_milan написа:
От Бургас съм. Ще потърся магазин за хидравлики. Иначе черното е някаква по-еластична гума, която се вкарва в каналче. На снимката едната черна не е свалена. Много ви благодаря за насоките!
В Бургас имате " Хидромат".Малко ми е сложно да обясня , знам го наизуст но визуално. От кръговото до КАТ надолу ,Т образно , наляво и някъде около напречните релси се пада в дясно. На около 0,5 км преди да стане Y .Не е на пътя точно , на около 30 м от него.
В Бургас се движа бързо по познати пътища / и като крокодил - за да мога да се върна обратно де :-D
kr1100 - майстор
Andri01 написа:
Магазина за хидравлики,срещу Изчислителния център.Преди около 2г беше това,обаче. Утре мога да ти дам точния модел на помпата.върши идеална работа за прехвърляна на вино и ракия :). В института ползваме такава за прехвърляне на гориво.
На мен може да ми свърши работа за охладителя / от резервоар 3т към охладителя почти без нивелация - да си помпи водичка и да циркулира през охладителя за да тече студеничко питието.

П.П.Според диаграмата е идеална за моята работа.
Последна промяна от kr1100(стар) на съб яну 14, 2017 9:03 am, променено общо 1 път.
plamen_milan - напреднал
kr1100 написа:
plamen_milan написа:
От Бургас съм. Ще потърся магазин за хидравлики. Иначе черното е някаква по-еластична гума, която се вкарва в каналче. На снимката едната черна не е свалена. Много ви благодаря за насоките!
В Бургас имате " Хидромат".Малко ми е сложно да обясня , знам го наизуст но визуално. От кръговото до КАТ надолу ,Т образно , наляво и някъде около напречните релси се пада в дясно. На около 0,5 км преди да стане Y .Не е на пътя точно , на около 30 м от него.
В Бургас се движа бързо по познати пътища / и като крокодил - за да мога да се върна обратно де :-D
Срещнах познат, който също ме насочи към този магазин. Ще го намеря. Също ми каза да проверя и в "Жордия",някъде зад "МОЛ Плаза". Идната седмица ще проверя на двете места и ако не се реши проблема ще се ориантирам към нов смесител.
  • 1
  • 2

Тема "Уплътнители за чучура на смесител" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: