Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
Георги М. - помощник
Една от фирмите, които запитах решиха въпроса. Първо огънаха инокса на валци, а след това доогънаха на абкант. Заварките също са направени много добре. И се получи.
Гост - специалист
За която ти писах, или друга?
Георги М. - помощник
Не. Друга е фирмата. Не зная дали мога да я напиша тук.
И пак благодаря за съдействието де! "Безумната идея", както някой я нарече тук се осъществи.
Както се казва търсиш или причина, или начин.
Аз търсех начин.
MASTER - специалист
Щракни една снимка да видим как се е получило
Георги М. - помощник
Аз качих вече. На предходната страница е.
fill - специалист
Вижда ми се бая сериозен компромис с размерите.Особено средната част.За тоя "корем",вероятно има причина...
Георги М. - помощник
Няма компромис с размерите. Просто тази бройка, която съм снимал явно е била натисната при транспорта и е подала малко. Иначе всичко останало е по схема.
fill - специалист
Както и да е,щом те удовлетворява резултата значи е добре.
MASTER - специалист
И аз няма как да повярвам че чрез огъване на ролки и после чрез притискане на абкант може да се постигне точно зададен радидус, но в случая явно не е необходима кой знае каква точност.
Гост - специалист
MASTER написа:
И аз няма как да повярвам че чрез огъване на ролки и после чрез притискане на абкант може да се постигне точно зададен радидус, но в случая явно не е необходима кой знае каква точност.
Дори само на абкант може. (Без да си помагаш с валци) При наличие на нужния нож и греда.
Даже има специализиран инструмент за абкант, но знам за една фирма в БГ, която разполага с него (за която писах на питащия)

Тема "Огъване инокс" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: