• 1
  • 2
Нека намерим най-тънките цени.
torbalan - Дървен философ
Това е моя. Струваше ми около 5 лева, не помня точно...

За винтоверт енхел да се дават повече от 5 - 6 лева за патронник според мен е престъпление :)

Прикачен файл

DSCF1448.JPG

Прикачен файл

DSCF1447.JPG
Илчо Илиев - майстор
nbr написа:
Здравейте, патронника на винтоверта се предаде. Обиколих големите магазини в Русе, но нямат такъв. В Бриколаж чакам новото зареждане, защото уж имали...
Някой с идея къде мога да намеря в Русе. Ако не се намери тук и онлайн магазините са вариант.
Изображение
Градски, не знам къде сега правят битака, нали ги разкараха от''пазара на колите'', но иди и си потърси там винтоверт без батерия, на нашия битак ги вземам по 2-3 лв,а понякога, като са на зор и по лев ги дават...
На повечето винтоверти и някои дрелки патронниците са с еднаква резба -М9Х 1,25...ако не греша...
Като се оправи времето, ела някоя неделя на битак, може да си харесаш нещо, има понякога интересни и евтини неща...
nbr - специалист
До къде я докарах...
Такъв патронник не намерих. Има разните райдъри по магазините под 10лв, но са различни. Уговорих се с колега да провери в сервиза на Enhell във Варна дали могат да осигурят и на каква цена. Като имам резултат ще довърша темата :partyman:
nbr - специалист
Оригинален китайски Einhell за 20лв. Да видим колко ще изкара
Прикачен файл:
IMG_20170203_103953.jpg
Chefo77 - майстор
Колкото - толкова. За 20 лева може и някой друг чарк да използваш.
nbr - специалист
Опа грешка... 20лв патронника нов от сервиза на Einhell :)
Chefo77 - майстор
Те тези не познават парите ...
stan73 - майстор
Да, за съжаление цените в сервиза на Айнхел са доста високи.
  • 1
  • 2

Тема "Патронник за винтоверт Einhell в Русе" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: