Най - вълнуващия въпрос зимно време.
batpetio - напреднал
Kondor1 написа:
Пределно очевидно е, че е грешка. Би трябвало да си наясно, че не мисля сериозно за 20 млн.
А аз да си кажа мисля си за едни 12 милиона ама все празно ми се пада ,но такъв е живота ..човек знае 2 и 200..Не знам дали е за тая тема ,но днес видях едно турско чудо което гори костилки от вишни и череши,мешени 50 на50 с пелети,и аз горд притежател на горелка и котле GREYKO BMG се инфантазирах че няма проблем да горя само костилки но трябва да чистя почити всеки ден (но късмета ми за нова година беше мързела и късмет) а дали е така или си надскочих боя някой можа ли да ми каже....ако е спам сори има делииит... :toimonster:
doobref - специалист
Няма проблем с горелка Грейко. Аз за проба изгорих около 150 кг. слънчоглед необелен , шам фастък необелен размесен с малко пелети и ги изгорих. Добре се получи, но жалко че няма повече. От мазнината прави такъв хубав пламък,че бях много щастлив. Малко повече ситна пепел се получава, но така е и с пелети от слънчогледови люспи. Котела ми е чугунен . =D>
n.ganev - майстор
[quote="batpetio"]аз горд притежател на горелка и котле GREYKO BMG[
Преди колко години си купил BMGто? Когато се продаваха нямаше котлите..
Bate_Pavka - напреднал
Трифон П.Трифонов написа:
filmatoplo написа:
Никога не съм ползвал режима BMG какво прави .
Прави съспенда като още една предавка под първата.
Има подаване, което си настройваш.
Идеята е да се направи така, че да не е достатъчна да покрива топлозагубите и в зададеното време да премине на 1ва. Максимално е 180 минути.
Да не се гаси, сиреч.
От публикуването на настройките за "вечен съспенд" съм с тях и съм много доволен. Водата в котела е на 37 гр и когато влезе в работен режим обръща почети веднага .
batpetio - напреднал
n.ganev написа:
batpetio написа:
аз горд притежател на горелка и котле GREYKO BMG[
Преди колко години си купил BMGто? Когато се продаваха нямаше котлите..
n.ganev От 2 години и половина следя темите за отопление , и си направих ме КОЛЕДЕН подарък,изчетох почити всичко за продуктите на пазара,и избрах,котел и горелка комплект GREYKO BMG,инсталиране на задвижки към подовото ,бойлер,радиатори и 7-8 01 2017,и старт на 09 01 2017гд.А що се отнася за ГОРД...ГОРД съм защото е наш БЪЛГАРСКИ продукт,и се справи блестящо в тоз мразовит януари...мои приятел е с италянец ,и да ти кажа цифрата е доста сериозна, по малка квадратура и изгори за месец колкото аз...има и други БЪЛГАРСКИ продукти който също са добри и повярвай ми ,гледал съм им работата...на ХАСКОВО,ШУМЕН това съм наблюдавал,близо два сезона,на аз избрах GREYKO BMG 20 и дано да не съм я ОБЪРКАЛ ....бъдещето ще покаже....
шоп - майстор
Bate_Pavka написа:
Водата в котела е на 37 гр и когато влезе в работен режим обръща почети веднага .

37 градуса :? :? :? Нямате ли монтиран трипътен термостатичен антикондензен вентил?
n.ganev - майстор
batpetio написа:
n.ganev написа:
batpetio написа:
аз горд притежател на горелка и котле GREYKO BMG[
Преди колко години си купил BMGто? Когато се продаваха нямаше котлите..
n.ganev От 2 години и половина следя темите за отопление , и си направих ме КОЛЕДЕН подарък,изчетох почити всичко за продуктите на пазара,и избрах,котел и горелка комплект GREYKO BMG,инсталиране на задвижки към подовото ,бойлер,радиатори и 7-8 01 2017,и старт на 09 01 2017гд.А що се отнася за ГОРД...ГОРД съм защото е наш БЪЛГАРСКИ продукт,и се справи блестящо в тоз мразовит януари...мои приятел е с италянец ,и да ти кажа цифрата е доста сериозна, по малка квадратура и изгори за месец колкото аз...има и други БЪЛГАРСКИ продукти който също са добри и повярвай ми ,гледал съм им работата...на ХАСКОВО,ШУМЕН това съм наблюдавал,близо два сезона,на аз избрах GREYKO BMG 20 и дано да не съм я ОБЪРКАЛ ....бъдещето ще покаже....
Нещо ме съмнява горелката да е BMG. Както и да е. Аз съм още по-горд защото предлагам и инсталирам предимно български продукти.
batpetio - напреднал
n.ganev написа:
batpetio написа:
n.ganev написа:
n.ganev От 2 години и половина следя темите за отопление , и си направих ме КОЛЕДЕН подарък,изчетох почити всичко за продуктите на пазара,и избрах,котел и горелка комплект GREYKO BMG,инсталиране на задвижки към подовото ,бойлер,радиатори и 7-8 01 2017,и старт на 09 01 2017гд.А що се отнася за ГОРД...ГОРД съм защото е наш БЪЛГАРСКИ продукт,и се справи блестящо в тоз мразовит януари...мои приятел е с италянец ,и да ти кажа цифрата е доста сериозна, по малка квадратура и изгори за месец колкото аз...има и други БЪЛГАРСКИ продукти който също са добри и повярвай ми ,гледал съм им работата...на ХАСКОВО,ШУМЕН това съм наблюдавал,близо два сезона,на аз избрах GREYKO BMG 20 и дано да не съм я ОБЪРКАЛ ....бъдещето ще покаже....
Нещо ме съмнява горелката да е BMG. Както и да е. Аз съм още по-горд защото предлагам и инсталирам предимно български продукти.
Пелетен котел GREYKO EXPERT+Пелетна горелка GREYKO RB,прав си грешката е моя,за което се извинявам.... :partyman:
n.ganev - майстор
:yawinkle:
Определено не си сбъркал с подаръка.
Miro4774 - специалист
В интернет и в YouTube гледам клипчета с настройки на горелка Грейко с вентилатор 60% 55% как го постигат ефекта на усвояване на топлината.

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: