Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
sspoko - специалист
Здравейте искам да попитам знае ли някой тая магия дето я рекламират нагревателя за вода може ли да се разглобява за да се почиства нагревателя от варовика който с времето би се налепил върху него ?
FM STEREO - специалист
От тия не си купувайте нищо,преди време си купих от тях тример за подстригване,оказа се пълен боклук! :partyman:
naB4o - специалист
Аз се записвам в темата, баба ми на село, където е варовита водата, вече 3та година го ползва, и не е чистен и няма проблем.
Според мен няма много налепнал варовик, понеже водата се нагрява и веднага се използва/изтича.
sspoko - специалист
зададох въпроса защото по другите форуми прочетох, че първоначално работят добре но след време започват да не затоплят водата както в началото и предположих че това ще да е от натрупан варовик по нагревателя
anatolt - помощник
Здравейте, за да не отварям нова тема, бих искал да попитам как се разглобяват тези проточни нагреватели, моят е от типа "Delimano model :H3C3R". В нета не можах да намеря даже и снимка, но ето едно клипче от тубата . Предполагам, че нагревателят е изгорял или е прекъснало захранването някъде, защото нама никакви признаци на живот,дори не ми дава никакво съпротивление на щепсела.
miliad - майстор
И двете страни, след никелираните гривни, са капаци на резба. Но, при последния нагревател до който имах достъп, бяха залепени. Нищо чудно и при теб да е така.
zz_stefanov - майстор
Следващия клип в тубата, ако както казаха не е залепен
stef789 - помощник
нед фев 12, 2017 9:09 pmFM STEREO написа:
От тия не си купувайте нищо,преди време си купих от тях тример за подстригване,оказа се пълен боклук! :partyman:
Потвърждам, продават пълни боклуци, като се надяват с агресивна реклама да си пробутват шитовете!
Бях взел "супер-дупер" тиган с незалепващо покритие, оказа се алум. ламарина с дебело 1мм дъно и след нагряване се деформира като гъба)
zz_stefanov - майстор
пет апр 26, 2019 1:27 amstef789 написа:
нед фев 12, 2017 9:09 pmFM STEREO написа:
От тия не си купувайте нищо,преди време си купих от тях тример за подстригване,оказа се пълен боклук! :partyman:
Потвърждам, продават пълни боклуци, като се надяват с агресивна реклама да си пробутват шитовете!
Бях взел "супер-дупер" тиган с незалепващо покритие, оказа се алум. ламарина с дебело 1мм дъно и след нагряване се деформира като гъба)
++++
... а и като се разходиш из сайтовете за търговия , намираш същите неща на половин цена под други марки.
Цените им се формират: евтина китайска стока + огромни пари за телевизионна реклама.
https://www.btv.bg/reklama/ceni/

Тема "Въпрос за нагревател за вода делимано" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: