• 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
Всички имаме коли, нали ?
gogo7777 - майстор
....не мислих че ще пръскам толкова много.
:lol: :lol: :lol:
Признавам те. :prayer:
sinfon - специалист
gogo7777 написа:
Признавам те. :prayer:
Перифразирам. Тръгнах с идеята да пръсна една драскотина. Обаче не се получи добре и реших да пръсна всичко. За да не изсъхне на парче, трябваше да се прави на един път. А като започнах не можеше да спра по средата, за да сваля лайсната.
Гост - специалист
С две думи- мурдарска работа...
sinfon - специалист
Гост написа:
С две думи- мурдарска работа...
Голям праз. Тая кола струваше 600лв и я "ремонтирах" за продажба. :-D
stoianov_n - специалист
sinfon написа:
И какво? Важното е, че цветът се е получил и е равномерен. За аматьорска работа - толкова.
Първо боята прозира, на места се виждат петна и второ няма гланц, демек не лъска.Трябвало е още една ръка от по близко разстояние.Без значение каква е работата, можеше поне да покриеш гумата.
sinfon написа:
Гост написа:
С две думи- мурдарска работа...
Голям праз. Тая кола струваше 600лв и я "ремонтирах" за продажба. :-D
Демек, си замаскирал.С една дума си мошенник, който по нищо не се различава от тия по автокъщите. :-D
Най-накрая ще си признаеш. :-D
nikolovvd - майстор
Как така ще я покрие! Нали и за вестника пари трябват, па и тиксо. Широко ви е около врата ей, тва парите за нищо ги нямате!
sinfon - специалист
stoianov_n написа:
Първо боята прозира, на места се виждат петна и второ няма гланц, демек не лъска.Трябвало е още една ръка от по близко разстояние.Без значение каква е работата, можеше поне да покриеш гумата.
С една дума - бъзикам се. Това е първа ръка, на следваща бях махнал лайсната. А боята "не лъска" защото е двукомпонентна. Няма лак. Тия с лак са гадно подобие на боя.
Идеята беше долу-горе да има вид колата, защото на паркингите бяха ме смлели. А като не съм покрил гумата - какво?
Стига спами. Аз поне съм снимал нещо, което съм направил с 2 ръце. А ти до тоя момент нищо не си снимал, кой знае какви работи си правил и за това не искаш да ги покажеш.
nikolovvd написа:
Как така ще я покрие! Нали и за вестника пари трябват, па и тиксо. Широко ви е около врата ей, тва парите за нищо ги нямате!
Николов, млъквай. Отстрани бях покрил с вестници. Иначе дали нямаше чак стъклото да е опръскано с боя?
nikolovvd - майстор
Поне да беше видял някъде как се прави, а после боядисвай.
Ето един като тебе - МАЙСТОР БОЯДЖИЯ и АВТОДЖАМБАЗИН. :lol:
Прикачен файл:
Синфон.jpg
nikolovvd - майстор
kozl написа:
sinfon написа:
Как го докара точно на 300 000 километража :?
Сигурно не работи от 500 000 км.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Тема "Декоративна рамка авторадио?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: