Нека намерим най-тънките цени.
burkov - специалист
Преди няколко дни колега пита за едно зеге в Била.
Днес се разхождах и видях че има и други неща на Skil.
https://www.billa.bg/WNBinaryWeb/112/2596424.pdf

Тук на послледната страница.
Някой има ли мнение за циркуляра и ъглошлайфа, тъй като са ми дневен ред и ми изглеждат на приилични цени.
gogyto - специалист
Ха,ха Билата почнали дъмпинг да правят на Лидъл, яко :axe:
Остана и АЛДИ да отвори врати, че там доста шукарийки имат :prayer: :rock:
angel_ov - специалист
Нещо за мулти тула от утре?
Заслужава ли си?
jekasus - майстор
angel_ov написа:
Нещо за мулти тула от утре?
Заслужава ли си?
Аз съм доволен от машинката.
Chefo77 - майстор
angel_ov написа:
Нещо за мулти тула от утре?
Заслужава ли си?
За 60 лева - много и то.
israeli - специалист
Нищо не може да ме грабне в последно време. Не съм купувал инструмент от става 2 месеца вече. Знам ли и аз....може всичко хубаво да съм си закупил вече. Каквото не успях, бяха заредили по 7-8 бройки, а не ми се спеше пред магазина на Lidl :)
resistbody - майстор
Аз се чудедх за тоя органайзер, ама много му малко куките и нестанартни. По-добре като пуснат пак магнитни ленти в кауфланд да взема 3 за 15лв.

п.с.: Лентите в кауфланд имат накрайници за съединяване, а тези от лидъла НЕ, или мен са ме прецакали веднъж.
roland - специалист
Здравейте,
Предстои ми да купувам ръчен циркуляр за не много натоварена работа. Тези лидълските съм чувал, че са надеждни. Работата е, след като се монтират входни врати, да им се подрежат первазите с подходящ инструмент, без да ги назъбва. Ще се монтират по 2 до 3 врати на ден, което според мен означава няколко 10-12 сряза дневно. Понеже не знам кой инструмент е подходящ, в ОЛХ намерих две предложения. Моля за съвет кое ще е по - подходящо, тъй като разликата в цената не е малка. С предимство е по - лек инструмент, но същевременно надежден. Разбрахте за какво ми трябва, моля дайте препоръки кой да избера.

https://www.olx.bg/ad/prodavam-rachen-t ... 6s8ko.html

Или

https://www.olx.bg/ad/nastolen-tsirkuly ... 6yFI5.html
EDI - майстор
За первази герунга е по-удобен при всяко положение.
Virtex - майстор
Привет на всички.

С цел подобряване на информацията и полезността на темата, за пробен период тя ще бъде следена по-стриктно за спазване на правилата. На този етап тази задача ще се изпълнява от модераторският екип и от мен.

Затова ще помоля участниците да се продържат към основната идея - да се объждат инструменти и уреди от Lidl. Ако някои има желание да коментира други уреди - нека да го направи в подходящият раздел.

Излишни коментари, обиди и подмятания е желателно да не се правят.

Ако някои има въпроси, предложения или забележки, може да пише на лично съобщение или да използва опцията 'докладвай мнение' при желание. Възможно е и отваряне на нова тема, тъй като тази е достатъчно голяма. Това ще бъде обмислено, но ако имате мнение по въпроса може да го споделите като участници в дискусията.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: