• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
ssk - напреднал
След доста умуване миналата седмица си купих акумулаторна. Не знам колко време ще изкара, ама все е файда. Не е тежка и пръска добре. До сега ползвах италианската Роси механична, но тази е по-добра.Лека е и с разтвор я нося без проблем. Има един накрайник като фуния- с него достигнах при проба до улуците на къщата към 5м, значи с овошките по върховете няма да има проблем. Пръсках само с Раундъп за сега- 4 пръскачки за нула време. За вятър- не знам какво е това, пък едва ли ми трябва- стига ми да пръскам 5-6 пръскачки без да реанимирам като след другата цял ден и да си намразвам градинката за едното пръскане. Ама за мъжете е по-лесно да мъкнат 30-40кг моторна, така че може да е по-добрия избор.
infomar
Коя марка си купи и от къде? Има ли гаранция?
ssk - напреднал
Акумулаторна пръскачка 16 л. Premium, гаранция- 3 год.
От Багира- Ст. Загора
vlax - майстор
gnt69 написа:
lov написа:
Купувай едно евтини китайче и не се занимавай с глупости. Сам си разбрал че излизат от един гараж само че с различни лепенки.
Благодаря за насърчителните думи. Утре ще отида до магазина да ги видя на живо и ако ми харесат ще взема един Райдер червен като Ферари. :partyman:
+1
Само погледни преди да купиш да ли може да се куплира с нагнетяваща помпа,защото не всички могат.
gnt69 - майстор
vlax написа:
gnt69 написа:
lov написа:
Купувай едно евтини китайче и не се занимавай с глупости. Сам си разбрал че излизат от един гараж само че с различни лепенки.
Благодаря за насърчителните думи. Утре ще отида до магазина да ги видя на живо и ако ми харесат ще взема един Райдер червен като Ферари. :partyman:
+1
Само погледни преди да купиш да ли може да се куплира с нагнетяваща помпа,защото не всички могат.
Голям дефицит. Вчера ходих до Практис викам да я видя на живо ама няма. Гледам едно момче и викам дай Райдер с помпа и той ами няма , по обяд ще донесат 3 бр. но 2 те са платени и ако искаш да я видиш трябва да дойдеш след обяд ако не купят и другата. Аз съответно не отидох защото не е най важното нещо, но сега ще отида ако има и ми хареса ще взема една.
Определено трябва да е с помпа, да става и за дървета. Не ми се занимава да присаждам помпи искам с оригинална помпа китайска. :partyman:
gnt69 - майстор
Да се похваля. Оказа се че голям дефицит тия пръскачки. В Русе няма, в София няма, в централния склад на Райдер няма, но в Търново има. Днес ходих по работа и хванах последната. Тая вечер я сглобих, налях бензин и заработи като часовник. Не остана време да направя разтвор само с вода я пробвах но събота ще се пръска. Червена като ферари. :partyman:
Прикачен файл:
3403870_id18490.jpg
swissmad - специалист
Със здраве да си я ползваш.И да не се разваля.Чакаме отзиви след първата битка.
gnt69 - майстор
Благодаря ще споделя. :partyman:
crez - майстор
Май тази също няма помпа за пръскене на дървета.С lov сме обсъждали тази тема в другия форум,моята няма и допълнително ще купувам. Мястото и е м/у самара и входната решетка на вентилатора. Има оставени отвори за монтаж.
vlax - майстор
Честито и с здраве да я ползваш.
Заслужава си дори за 2-3 пръскания на година.
crez написа:
Май тази също няма помпа за пръскене на дървета.С lov сме обсъждали тази тема в другия форум,моята няма и допълнително ще купувам. Мястото и е м/у самара и входната решетка на вентилатора. Има оставени отвори за монтаж.
Според мен има,виж маркучите
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

Тема "Помощ за избор на моторна пръскачка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: