От мобилни телефони до цифрови камери
Poisona - помощник
След дълго ровене в нета видях подобни теми при вас за ремонт на автокомпютри.
От доста време имам проблеми с колата. Първо се усъмнихме в температурния датчик и майстора опита да прави разни промени по датчика ама не стана. После сменихме датчика и пак същото. Набедихме компютъра че не отчита правилно инфото от темп. датчик. Нов компютър е немислим, ако може някой да даде мнение за ремонт, ремонтира ли се и някви поносими цифри.
toolegittoquit - майстор
Poisona написа:
...ако може някой да даде мнение за ремонт, ремонтира ли се и някви поносими цифри.
Пламене, разконспириран си. Спри да си правиш нови акаунти. :lol:
shadow__01 - майстор
Тоя филм май сме го гледали....
Хидразин му е направил резюме дори:
hidrazin написа:
Аааа.... Няма проблем!!!
Сега ще се появи един капут дето ще ти предложи на лични да те оправи.
Като ти предложи, ти ще приемеш. После като те оправи, ти ще му благодариш във форума на всеослушание...
toolegittoquit - майстор
Аз ще ги изхвана по IP адреси. :evil:
plamen6703 - майстор
Poisona написа:
След дълго ровене в нета видях подобни теми при вас за ремонт на автокомпютри.
От доста време имам проблеми с колата. Първо се усъмнихме в температурния датчик и майстора опита да прави разни промени по датчика ама не стана. После сменихме датчика и пак същото. Набедихме компютъра че не отчита правилно инфото от темп. датчик. Нов компютър е немислим, ако може някой да даде мнение за ремонт, ремонтира ли се и някви поносими цифри.
Не бързай има още какво да видиш, предстои да се появят един гугъл шимшерик с огромен брой мнения, които е наакал във форума и се е сбъркал от гледане на филми и ровене с търсачка :lol: Ще се появи и сопола да изтече и той по темата :lol:
Сега вече, ако наистина търсиш помощ по темата, а не си сопола от форума, решил да изтече под друга форма :wink: Опиши какво точно се случва с автомобила ти, че стигнатхте до компютъра. Компютъра може да се ремонтира, но може и да не може да се ремонтира.
DMN - майстор
Poisona написа:
ако може някой да даде мнение за ремонт, ремонтира ли се и някви поносими цифри.
plamen6703, ще ти го ремонтира, той е човека тук във форума. Ако в сервиза ти искат 250лв. за ремонт, той ще ти го ремонтира за 120лв. Това е за цените, за сроковете питай Николчев(оня с металотърсача).
Предлагам на модераторите да открият нов раздел - "plamen6703". Който има проблеми да се обръща директно там към него - разделът ще бъде в стил - "Ще те оправя сам". А пък ние от "Направи сам", да знаем поне да го прескачаме този раздел - за да има ред и чистота все пак :partyman: .
toolegittoquit - майстор
plamen6703 написа:
Не бързай има още какво да видиш, предстои да се появят един гугъл шимшерик с огромен брой мнения, които е наакал във форума и се е сбъркал от гледане на филми и ровене с търсачка :lol: Ще се появи и сопола да изтече и той по темата :lol:
Сега вече, ако наистина търсиш помощ по темата, а не си сопола от форума, решил да изтече под друга форма :wink: Опиши какво точно се случва с автомобила ти, че стигнатхте до компютъра. Компютъра може да се ремонтира, но може и да не може да се ремонтира.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :supz: :supz:
viewtopic.php?f=30&t=57229
Какво съвпадение, а? Всички решили да си оправят компютрите на колата в НаправиСам. :cool:
Отиди оправи на човека и компютъра на МРАЗ-а, какво се ослушваш.
gogo7777 - майстор
Тоя където пише от профила на Пламен и новорегистриралите се акаути не са един и същ човек.
Poisona - помощник
DMN написа:
Poisona написа:
ако може някой да даде мнение за ремонт, ремонтира ли се и някви поносими цифри.
plamen6703, ще ти го ремонтира, той е човека тук във форума. Ако в сервиза ти искат 250лв. за ремонт, той ще ти го ремонтира за 120лв. Това е за цените, за сроковете питай Николчев(оня с металотърсача).
Предлагам на модераторите да открият нов раздел - "plamen6703". Който има проблеми да се обръща директно там към него - разделът ще бъде в стил - "Ще те оправя сам". А пък ние от "Направи сам", да знаем поне да го прескачаме този раздел - за да има ред и чистота все пак :partyman: .
Колега дай го тоя сервиз за 250 че на мен ми искат 400 кинта за ремонт в сервиз. Благодаря.
Poisona - помощник
plamen6703 написа:
Poisona написа:
След дълго ровене в нета видях подобни теми при вас за ремонт на автокомпютри.
От доста време имам проблеми с колата. Първо се усъмнихме в температурния датчик и майстора опита да прави разни промени по датчика ама не стана. После сменихме датчика и пак същото. Набедихме компютъра че не отчита правилно инфото от темп. датчик. Нов компютър е немислим, ако може някой да даде мнение за ремонт, ремонтира ли се и някви поносими цифри.
Не бързай има още какво да видиш, предстои да се появят един гугъл шимшерик с огромен брой мнения, които е наакал във форума и се е сбъркал от гледане на филми и ровене с търсачка :lol: Ще се появи и сопола да изтече и той по темата :lol:
Сега вече, ако наистина търсиш помощ по темата, а не си сопола от форума, решил да изтече под друга форма :wink: Опиши какво точно се случва с автомобила ти, че стигнатхте до компютъра. Компютъра може да се ремонтира, но може и да не може да се ремонтира.
Случва се че сутрин едва паля колата. Върти до сцепване опитва да пали, дави се, гасне абе уморила ме е. Като запали едва върви, гасне и не е кола. Всичко е проверено и работи, казаха ми за компютър. Друго какво да опиша не знам.

Тема "Mercedes Vito 2.2 Проблем с компютъра" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: