От мобилни телефони до цифрови камери
gogo7777 - майстор
Свържи се с ivanovbg доказан авто-монтьор и диагностик е.
memberlist.php?mode=viewprofile&u=61345
plamen6703 - майстор
Poisona написа:
plamen6703 написа:
Poisona написа:
След дълго ровене в нета видях подобни теми при вас за ремонт на автокомпютри.
От доста време имам проблеми с колата. Първо се усъмнихме в температурния датчик и майстора опита да прави разни промени по датчика ама не стана. После сменихме датчика и пак същото. Набедихме компютъра че не отчита правилно инфото от темп. датчик. Нов компютър е немислим, ако може някой да даде мнение за ремонт, ремонтира ли се и някви поносими цифри.
Не бързай има още какво да видиш, предстои да се появят един гугъл шимшерик с огромен брой мнения, които е наакал във форума и се е сбъркал от гледане на филми и ровене с търсачка :lol: Ще се появи и сопола да изтече и той по темата :lol:
Сега вече, ако наистина търсиш помощ по темата, а не си сопола от форума, решил да изтече под друга форма :wink: Опиши какво точно се случва с автомобила ти, че стигнатхте до компютъра. Компютъра може да се ремонтира, но може и да не може да се ремонтира.
Случва се че сутрин едва паля колата. Върти до сцепване опитва да пали, дави се, гасне абе уморила ме е. Като запали едва върви, гасне и не е кола. Всичко е проверено и работи, казаха ми за компютър. Друго какво да опиша не знам.
Ако търсиш наистина помощ и съвет, отиди първо на качествена диагностика на автомобила ти в сервиз при добър специалист.
Не знам какво точно е правил майстора по автомобила ти и не знам до колко може да му вярваш на диагностиката, но е добре да чуеш още едно мнение от сервизен специалист.
Относно цени гледам, че се е включил и нормировчик, с него спокойно можеш да договориш цена и да се заеме с проблема ти.
Не е коректно да се обсъждат цени! Коректно е да кажеш, че на теб примерно ти е скъпо да броиш еди-каква си сума за еди каква си услуга и не можеш да си го позволиш.
Цена предварително не се обсъжда, може да се обсъдят граници от-до и да се знае, че превишили договорената цена отказваш ремонта.
Не знам от кой град си, но проблема ти не може да се реши с теоретични данни :wink:
iliya_i - майстор
plamen6703 написа:
Не е коректно да се обсъждат цени! Коректно е да кажеш, че на теб примерно ти е скъпо да броиш еди-каква си сума за еди каква си услуга и не можеш да си го позволиш.
Цена предварително не се обсъжда, може да се обсъдят граници от-до и да се знае, че превишили договорената цена отказваш ремонта.
Чудя се, къде спи администрацията на форума, че още не е взела отношение по случая "plamen6703". Тук под носа и някой върти търговска дейност. Нали миналото лято админа обеща да слага надпис "спонсорирано" на тея, дето си плащат темите. В края на краищата plamen6703 плаща ли си или вие просто спите?
Poisona - помощник
gogo7777 написа:
Свържи се с ivanovbg доказан авто-монтьор и диагностик е.
memberlist.php?mode=viewprofile&u=61345
Колега, линка долу не зарежда.
gogo7777 - майстор
Poisona написа:
gogo7777 написа:
Свържи се с ivanovbg доказан авто-монтьор и диагностик е.
memberlist.php?mode=viewprofile&u=61345
Колега, линка долу не зарежда.
memberlist.php?mode=viewprofile&u=61345
ivanovbg
Последна промяна от gogo7777 на вт май 09, 2017 9:31 pm, променено общо 1 път.
Poisona - помощник
plamen6703 написа:
Poisona написа:
plamen6703 написа:

Не бързай има още какво да видиш, предстои да се появят един гугъл шимшерик с огромен брой мнения, които е наакал във форума и се е сбъркал от гледане на филми и ровене с търсачка :lol: Ще се появи и сопола да изтече и той по темата :lol:
Сега вече, ако наистина търсиш помощ по темата, а не си сопола от форума, решил да изтече под друга форма :wink: Опиши какво точно се случва с автомобила ти, че стигнатхте до компютъра. Компютъра може да се ремонтира, но може и да не може да се ремонтира.
Случва се че сутрин едва паля колата. Върти до сцепване опитва да пали, дави се, гасне абе уморила ме е. Като запали едва върви, гасне и не е кола. Всичко е проверено и работи, казаха ми за компютър. Друго какво да опиша не знам.
Ако търсиш наистина помощ и съвет, отиди първо на качествена диагностика на автомобила ти в сервиз при добър специалист.
Не знам какво точно е правил майстора по автомобила ти и не знам до колко може да му вярваш на диагностиката, но е добре да чуеш още едно мнение от сервизен специалист.
Относно цени гледам, че се е включил и нормировчик, с него спокойно можеш да договориш цена и да се заеме с проблема ти.
Не е коректно да се обсъждат цени! Коректно е да кажеш, че на теб примерно ти е скъпо да броиш еди-каква си сума за еди каква си услуга и не можеш да си го позволиш.
Цена предварително не се обсъжда, може да се обсъдят граници от-до и да се знае, че превишили договорената цена отказваш ремонта.
Не знам от кой град си, но проблема ти не може да се реши с теоретични данни :wink:
Колега дадох доста пари за диагностики и части. Компа е сдал багажа, 400 кинта няма да дам за ремонт. Дай да го видиш и да ми кажеш какво да права.
DMN - майстор
plamen6703 написа:
Относно цени гледам, че се е включил и нормировчик, с него спокойно можеш да договориш цена и да се заеме с проблема ти.
Тези цени си ги определил ти, не аз! Предполагам знаеш откъде съм научил.
plamen6703 написа:
Не е коректно да се обсъждат цени!
Цялото ти поведение във форума е некоректно, така че не говори за коректност.
Толкова време вече следя и участвам в този форум, но за пръв път ми се случва да попадам на нещо такова като твоето присъстивие тук.
Poisona - помощник
DMN написа:
plamen6703 написа:
Относно цени гледам, че се е включил и нормировчик, с него спокойно можеш да договориш цена и да се заеме с проблема ти.
Тези цени си ги определил ти, не аз! Предполагам знаеш откъде съм научил.
plamen6703 написа:
Не е коректно да се обсъждат цени!
Цялото ти поведение във форума е некоректно, така че не говори за коректност.
Толкова време вече следя и участвам в този форум, но за пръв път ми се случва да попадам на нещо такова като твоето присъстивие тук.
Поведението му е напълно коректно и е много точен човек. Благодарение на него компютъра на колата ми вече работи на шест. Благодарности на всички отзовали се за помощ!
iliya_i - майстор
Poisona написа:
Поведението му е напълно коректно и е много точен човек. Благодарение на него компютъра на колата ми вече работи на шест. Благодарности на всички отзовали се за помощ!
shadow__01 написа:
Тоя филм май сме го гледали....
Хидразин му е направил резюме дори:
hidrazin написа:
Аааа.... Няма проблем!!!
Сега ще се появи един капут дето ще ти предложи на лични да те оправи.
Като ти предложи, ти ще приемеш. После като те оправи, ти ще му благодариш във форума на всеослушание...
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Пламенчо, що не си напънеш малко мозъчето, да измислиш нещо ново?

Тема "Mercedes Vito 2.2 Проблем с компютъра" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: