• 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 78
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
bgtelbg - напреднал
котела е Golden Fire 48 kw с горелка горелка GF 858 VIP По принцип трябва ли да има бушон шнека или предпазител?
n.ganev - майстор
Попитай инсталатора си.
daniel.trifonov - специалист
Преди това провери дали не е захапал някой болт, който да го блокира. ;-) Вярно, че не е камина, но в пелетите има всякакви изненади.
svetlin2 - напреднал
tochnia написа:
Аз имам и 6 радиатора но питах в стая нормална дали ще топли самата печка без радиатори а иначе ще я вържа с радиатори но да слагам ли при нея и дали ще шуми и ще пречи ли да се спи там?
колега задължително предвиди радиатор 25кв е сериозна площ,аз съм със такава стая ,е друга е камината но се спи
geniya - специалист
Мисля да купя една такава камина за родителите ми, но гледам тези последните версии са с нов контролер, който не е UNIPEL.
Питах производителя за този нов контролер, но ми отговориха, че камините нямали проблем с изгарянето на пелетите :rolleyes:
Някой пускал ли е от тези камини с новите контролери?
Потърсих тук там със стария контролер, ама няма.
n.ganev - майстор
Не си връзвай здрав пръст.
geniya - специалист
n.ganev написа:
Не си връзвай здрав пръст.
Ганев, не те разбирам какво искаш да кажеш?
n.ganev - майстор
Става въпрос за Златният огИн.
geniya - специалист
n.ganev написа:
Става въпрос за Златният огИн.
Уфффф, направо ме утрепа с мотиката.Знам, че става дума за златния огън, но ясно попитах за новия контролер вграден в камината.Няма повече пари за друга по-скъпа камина, така че ще е златния огън.Противно на всички които го плюят има и много доволни от камините и котлите, казвам има!Сега дали са проблемни или не, зависи от много неща.Ясно попитах дали има някой информация за тези нови контролери?За здравият пръст, да разбирам, че камините не стават и да не си вкарвам автогол ли?
n.ganev - майстор
Нека колегите с повече опит споделят - не съм пускал чак толкова много, но определено не се занимавам с тези продукти. Дори и за тази цена лично аз не бих направил компромис - мое мнение.
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 78

Тема "ПЕЛЕТНА КАМИНА GOLDEN FIRE мнения и отзиви" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: