От мобилни телефони до цифрови камери
Poisona - помощник
iliya_i написа:
Poisona написа:
Поведението му е напълно коректно и е много точен човек. Благодарение на него компютъра на колата ми вече работи на шест. Благодарности на всички отзовали се за помощ!
shadow__01 написа:
Тоя филм май сме го гледали....
Хидразин му е направил резюме дори:
hidrazin написа:
Аааа.... Няма проблем!!!
Сега ще се появи един капут дето ще ти предложи на лични да те оправи.
Като ти предложи, ти ще приемеш. После като те оправи, ти ще му благодариш във форума на всеослушание...
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Пламенчо, що не си напънеш малко мозъчето, да измислиш нещо ново?
Колко много форумни дрисльовци са включиха по темата ми само да се изсерат и да я осмърдят. ГНУС!!! :evil: :evil: :evil:
DMN - майстор
Poisona написа:
Поведението му е напълно коректно и е много точен човек.
Точен та чак да ти завиди Николчев, щото той все е недоволен точно от точността на "точния" :-D .
Poisona написа:
Колко много форумни дрисльовци са включиха по темата ми само да се изсерат и да я осмърдят. ГНУС!!!
О, Отровительо, странно е да говориш, че те е гнус :lol: .
Абе що такова име си избрал - Poisona ?
Едно време като бях в Англия, видях някакви малки плодове на някакво дърво, реших да опитам един, а той имаше отвратителен вкус и се намръщих от гадост, наблизо минаваше един човек с негроидни черти - той ме видя и ми рече само една дума - "Poison??". Тогава не знаех какво означава...
Та Poisona да го е ГНУС :? .
Poisona - помощник
DMN написа:
Poisona написа:
Поведението му е напълно коректно и е много точен човек.
Точен та чак да ти завиди Николчев, щото той все е недоволен точно от точността на "точния" :-D .
Poisona написа:
Колко много форумни дрисльовци са включиха по темата ми само да се изсерат и да я осмърдят. ГНУС!!!
О, Отровительо, странно е да говориш, че те е гнус :lol: .
Абе що такова име си избрал - Poisona ?
Едно време като бях в Англия, видях някакви малки плодове на някакво дърво, реших да опитам един, а той имаше отвратителен вкус и се намръщих от гадост, наблизо минаваше един човек с негроидни черти - той ме видя и ми рече само една дума - "Poison??". Тогава не знаех какво означава...
Та Poisona да го е ГНУС :? .
Явно негроидният се е погнусил от поредният дивак отишъл в Англия :lol: и си изглеждал като гнусен и отровен та за това :lol: :lol:
DMN - майстор
Poisona написа:
Явно негроидният се е погнусил от поредният дивак отишъл в Англия и си изглеждал като гнусен и отровен та за това
Аз може така да съм изглеждал, но по-интересно е ти как изглеждаш щом сам си се определил като "Poisona" :lol: .
Poisona - помощник
DMN написа:
Poisona написа:
Явно негроидният се е погнусил от поредният дивак отишъл в Англия и си изглеждал като гнусен и отровен та за това
Аз може така да съм изглеждал, но по-интересно е ти как изглеждаш щом сам си се определил като "Poisona" :lol: .
Със сигурност така си изглеждал берачо на плодове :lol:
DMN - майстор
Щом казваш, тъй ще е било, само дето това беше единствения ми откъснат плод там, но поне научих нова дума.
Абе ти верно май имаш проблем с компютъра... и то не на колата ти - това по темата :lol: .
Хайде бъди жив и здрав, и да не забравиш да поздравиш и другите твои личности, които живеят в теб.
:partyman:
Poisona - помощник
Лошите работи бързо стават берачо на плодове :lol: още те държи отровата :lol: Хайде поздрави майка си от мен че е извадила късмет с теб :lol:
iliya_i - майстор
Остана въпроса как вездесъщият гуру Пламен успява да ремонтира компютри за Опел и Мерцедес в рамките на един месец, срещу добро заплащане, без да ги диагностицира и да ги тества и ги връща на тоя п.едал многознаец и Николчев в напълно изрядно работещ вид. А те самите успяват правилно да ги демонтират и монтират. При това, след връщането не се нуждаят от предварителни настройки. Пуснах предложение в темата на Админа преди седмица, но той все още не желае да вземе отношение по него. Явно парите дето плаща Пламен го устройват. А още повече го устройва, това да става под масата.
DMN - майстор
Poisona написа:
Лошите работи бързо стават берачо на плодове още те държи отровата Хайде поздрави майка си от мен че е извадила късмет с теб
Мдааа...наистина имаш проблем с компютъра. Но ти вече знаеш кой се занимава с тези неща, дано скоро те потърси на Л.С. Или пък ще се разберете на междуличностни съобщения в твоя компютър.
Poisona - помощник
DMN написа:
Poisona написа:
Лошите работи бързо стават берачо на плодове още те държи отровата Хайде поздрави майка си от мен че е извадила късмет с теб
Мдааа...наистина имаш проблем с компютъра. Но ти вече знаеш кой се занимава с тези неща, дано скоро те потърси на Л.С. Или пък ще се разберете на междуличностни съобщения в твоя компютър.
Добре берачо на плодове ама от отровени берачи съвет не взимам :lol: Първо се излекувай от отровата :lol:

Тема "Mercedes Vito 2.2 Проблем с компютъра" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: