Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
nikolov333 - майстор
Точно така е, но без заземяване утечката първо трябва да мине през човека за да се задейства ДТЗ. В трипроводната инсталация утечката отива към заземяването и задейства без необходимоста да се заземява през човек..
П.П.Има си огромна тема за ДТЗ и там е коментирано всичко което те интересува, но си иска доста четене... viewtopic.php?f=11&t=680 :partyman:
spokomen - специалист
hidrazin написа:
spokomen написа:
.... защо ....
http://shuko.free.bg/
:partyman:
Мерси:)
toolegittoquit - майстор
hidrazin написа:
spokomen написа:
.... защо ....
http://shuko.free.bg/
:partyman:
Не забравяй кой върна сайта. :-D
Ако не ми вярваш, мога ей сега да драсна в него едно посвещение на Хидразин! :-D :weedman: :partyman:
iliya_i - майстор
toolegittoquit написа:
hidrazin написа:
spokomen написа:
.... защо ....
http://shuko.free.bg/
:partyman:
Не забравяй кой върна сайта. :-D
Ако не ми вярваш, мога ей сега да драсна в него едно посвещение на Хидразин! :-D :weedman: :partyman:
А защо го махна от подписа си?
Веднага да го връщаш!
hidrazin - майстор
toolegittoquit написа:
...Не забравяй кой върна сайта...
Не съм забравил. Като се сетя и леко почва да ми се гади и повръща ноооо... не съм забравил. :-D
:partyman:
hidrazin - майстор
Мдааа... Поредното форумно лай...но.
Попе, поздрави майка си от мен. Няма начин да ме е забравила.
:partyman:
P.S. Аман от шматароци...
tzetz009 - специалист
Не е морално ново-съфорумници регистрирани преди по-малко от месец , със седем (7) мнения на кръст да приравняват отделянето на ВРЕМЕ И ВНИМАНИЕ ОТ ДРУГИ СЪФОРУМНИЦИ с престоя в "кенефа" !!!!!!!!!!!!!!

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
hidrazin - майстор
niki_popa написа:
...Майка ми е на небето...
Разбирам, липсват ти първите седем години... И да ти кажа много ти личи.
Явно тати не ти е обръщал достатъчно внимание...
Но оня горе си знае работата. Какво ли са съгрешили твоите че да ги накаже с такъв син??? :?
:partyman:
P.S. Хайде чао дребак и да си пиеш хапчетата редовно ...
toolegittoquit - майстор
niki_popa написа:
Едни и същи идиоти осрахте и моята тема за ДТЗ, тия линкове си ги заври отзад. Три линка и готово не може без трипроводна инсталация... Защото го казал линкаджия и жичкаджия... Айде нЕма нужда от тия линкове, те всеки ден мрат хора щото са без 3 проводни инсталации. Аман от форумни идиоти които се барат за нещо повече от другите...
Никой не мре, когато всичко е наред. Ако всичко е наред, няма разлика дали са 2 или 3 жици. Но когато стане проблем, 3 жилната инсталация ти дава повишена безопасност. Тъй като можеш да сложиш и ДТЗ и имаш отделен проводник и по-малко възможности за опасно прекъсване на нулев/защитен проводник, трижилната инсталация спасява животи. Защото когато всичко е наред няма разлика, но когато нещо не е наред трижилната инсталация пази по-добре от щети върху имущество и/или хора.

Тема "Дву или трипроводна ел. система за панелен апартамент" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: