• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
gogo7777 - майстор
Кере, не ми спами в темата. Ако можеш да ми помогнеш с нещо относно лампичката, пиши.....не тръчкай подир Тинки за да си лекуваш комплексите :wink:
Keresteliev - специалист
gogo7777 написа:
Кере, не ми спами в темата. Ако можеш да ми помогнеш с нещо относно лампичката, пиши.....не тръчкай подир Тинки за да си лекуваш комплексите :wink:
гуньо, къде видя спам бре м'че?

п.п. Относно лампичката - купи си нов ладилник. Като тинкито ли нямаш паре, та се скрънзиш?

:lol:
preslav - майстор
Аз в последно време имам подобен проблем с една по-голяма ламБа - онази на Фар "Галата" - ту изгасва, ту загасва, а при мъгла ръмжи и не дава да я доближиш. Това дали не е някакъв бъг в софтВера?
zz_stefanov - майстор
toolegittoquit написа:
Нещо тук...да ви светва..картинката?
В тоя форум в последно време се регистрира цяла България да търси решения на проблеми с компютри на коли. И ВСЕ наш пламенчо е героя и никога нищо не се казва, и все само едно благодарене има...???
Направо съмнително..Как реши цяла България точно тоя форум да хареса да си ремонтира комповете на колите...?? :? :? :?
Тинки, не разваляй хубавата тема :-D
Тинки имам поръчка за теб (на нелични): пращам ти два рутера да ми ги конфигурираш да работят заедно, да се прадставят под едно име и да се влиза с една парола през който и да е. 30 лева срок 2 дни. :-D
toolegittoquit - майстор
zz_stefanov написа:
Тинки имам поръчка за теб (на нелични): пращам ти два рутера да ми ги конфигурираш да работят заедно, да се прадставят под едно име и да се влиза с една парола през който и да е. 30 лева срок 2 дни. :-D
Прати ги. Ще имам 2 рутера за продаване плюс 30лв. :lol:
Аз съм казал, че поръчки от тоя форум не взимам, защото е за взаимопомощ. Бих написал публично как става, така че всеки да може да го направи.
zz_stefanov - майстор
Ще потърся някой на лични тогава :-D
toolegittoquit - майстор
zz_stefanov написа:
Ще потърся някой на лични тогава :-D
Добре. Пак изпуснах далаверата. Не че ми пука. До сега запоявах с микроскопа едни SMD конектори. :cool:
Keresteliev - специалист
toolegittoquit написа:
..... До сега запоявах с микроскопа едни SMD конектори. :cool:

С вицовете започваш да задобряваш, не може да не се отчете!

:lol:
MamaMy - майстор
Поне чувството му за хумор е като на Къци! :wink:
toolegittoquit - майстор
Keresteliev написа:
С вицовете започваш да задобряваш, не може да не се отчете!
Изображение
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Проблем с хладилник Мраз 250" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: