• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
preslav - майстор
gogo7777 написа:
Тоя кондензатор 10000 мегафарада на 63 вата от къде да го купя? Гледам по даташиита конските сили /HP/ са средни /M-medium/, а температурата 105 градуса на сянка /маркировката след стойноста/. A и щампата NEG /new electrolytic generation/ може само да ме радва....тряя да сме модерни я.
Грешно тълкуваш нещата - V е за volume-то, когато то е на 63, НР-то е на (M)ах. Другото са подробности ако ще ползваш слънцезащитна мрежа или сомбреро.
Иначе съм ги виждал по битаците, а и на женския пазар да питаш ще те ориентират.
gogo7777 - майстор
Ще ползвам слънцезащитна мрежа /гаца/, защото сомбрерото ми изхвърча веднъж поради силен вятър......може някъде да са го обстреляли ловджиите, знам ли.
Сега забелязах, че в хладилника има надути елементи, два кондензатора и едно кисело мляко. Да ги загрея ли малко със сешоара?
preslav - майстор
gogo7777 написа:
Ще ползвам слънцезащитна мрежа /гаца/, защото сомбрерото ми изхвърча веднъж поради силен вятър......може някъде да са го обстреляли ловджиите, знам ли.
Сега забелязах, че в хладилника има надути елементи, два кондензатора и едно кисело мляко. Да ги загрея ли малко със сешоара?
Демонтирай детонатора на киселото мляко преди да го грееш - нали знаеш safety first!
gogo7777 - майстор
нали знаеш safety first!
Знам, но знам и за crash boom bang....по-добре е да не пипам май.
preslav - майстор
gogo7777 написа:
Тоя кондензатор 10000 мегафарада на 63 вата от къде да го купя? Гледам по даташиита конските сили /HP/ са средни /M-medium/, а температурата 105 градуса на сянка /маркировката след стойноста/. A и щампата NEG /new electrolytic generation/ може само да ме радва....тряя да сме модерни я.
Аз бях напълно сериозен, препоръчвайки тази тапа. Когато на мен ми се появи теч на ток от някой контакт веднага го запушвам с това, дори част от тока се връща, сметката от зимна става лятна. Единствен недостатък на тези тапи е, че са за еднократна употреба.
gogo7777 - майстор
:)
Последна промяна от gogo7777 на нед мар 27, 2022 9:09 pm, променено общо 1 път.
gogo7777 - майстор
нед май 28, 2017 4:47 pmpreslav написа:
Аз бях напълно сериозен, препоръчвайки тази тапа. Когато на мен ми се появи теч на ток от някой контакт веднага го запушвам с това, дори част от тока се връща, сметката от зимна става лятна. Единствен недостатък на тези тапи е, че са за еднократна употреба.
Аз навивам рапидка в дупката на контакта и теча спира.
Лошото е, че бие ток понякога, но сега ползвам винтоверт и всичко е ОК
Andri01 - майстор
Браво! Умно! Все пак 5 годиН мислено :lol: :lol: :partyman:
hidrazin - майстор
нед мар 27, 2022 9:09 pmgogo7777 написа:
Аз навивам рапидка в дупката на контакта и теча спира.
Лошото е, че бие ток понякога, но сега ползвам винтоверт и всичко е ОК
Значи ти си човека... :-D

ЦЪЪЪК

:partyman:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Проблем с хладилник Мраз 250" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: