• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Всички имаме коли, нали ?
toolegittoquit - майстор
Какви носите, в какво, как ги обезшумявате?
ESPACE - майстор
Аааа, неееее! :lol:
shotik - майстор
toolegittoquit написа:
Какви носите, в какво, как ги обезшумявате?
Много инструменти нося в куфарче от перфоратор- гаечни ключове, клещи , отвертки,ножовка,ножове и др , подредени и ги уплътнявам с дунапрен , на който едната страна е с много форми на пирамиди. Задължително крик, помпа/крачна съветска/, сигнален триъгълник и резервна гума, годна за ползване !Не забравям колани за багаж, стават и за теглене на кола.
Andri01 - майстор
Никакви инструменти-колата ми не е "Пасатко" ! Тя си върви,не се разваля! :)
shotik - майстор
Andri01 написа:
Никакви инструменти-колата ми не е "Пасатко" ! Тя си върви,не се разваля! :)
Не всякога може да ти потрябват инструменти само за колата , може и за съвсем други случаи да се ползват.
Като ме викнат някъде за нещо повредено , почти винаги ми трябват инструменти от тези в колата, освен други , които съм предвидил да взема.
Но и много мразя , някой да ме спре и да ми се моли за отвертка или клещи, за помпа или крик, това са инструменти ,които трябва да ги има във всяка кола.
Или може би в такива, в които шофьорите имат ръце и ум , за да си поправят нещо , което е възможно. За такива с пари и не знаещи нищо или се правят на тежкари , да си плащат на сервизи и пътна помощ.
Andri01 - майстор
А ти що ми четеш "личното съобщение" ? То си беше само и единствено за аФтУра на темата!:)
shotik - майстор
Andri01 написа:
А ти що ми четеш "личното съобщение" ? То си беше само и единствено за аФтУра на темата!:)
Не пише, че е лично !
DundyTheCroc - майстор
Аз си карам едно лидълско куфарче гедоре със 108 части ли беше, винаги трябват инструменти за нещо
nikolovvd - майстор
Само най-важния инструмунт - телефона! :-D
Обаждаш се, идват, вземат колата и ти оставят заместващ автомобил.
shotik - майстор
nikolovvd написа:
Само най-важния инструмунт - телефона! :-D
Обаждаш се, идват, вземат колата и ти оставят заместващ автомобил.
Чел съм за такива предложения, но в България за коя марка автомобили го има ? И колко са тези , които могат да си го позволят? И колко от багажа , останал в твоята кола ще остане ?

Все още сме далеч от такава култура!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Тема "Инструменти за колата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: