Всички имаме коли, нали ?
toolegittoquit - майстор
profesionalist_wood написа:
И какво може да ремонтира LAN-аджия моноинжекциони? Целта ти е да оспамиш до 100 страници темата на човека
Ще те сложа да му духаш дюзата, докато се отпуши. А аз не съм ЛАН-аджия. Аз правя такива неща, където ти си твърде ограничен да разбереш какви са. Отивай в клуба на пламен. :lol:
profesionalist_wood - майстор
toolegittoquit написа:
profesionalist_wood написа:
И какво може да ремонтира LAN-аджия моноинжекциони? Целта ти е да оспамиш до 100 страници темата на човека
Ще те сложа да му духаш дюзата, докато се отпуши. А аз не съм ЛАН-аджия. Аз правя такива неща, където ти си твърде ограничен да разбереш какви са. Отивай в клуба на пламен. :lol:
Скоти,работи ли телевизора от скрапа бе?
krasiorocknroll - специалист
Обърнахте го на ... Намерих втора употреба монтирах,работи.Остана да сменя стъпковия защото играят оборотите на празен ход.Благодаря за помощта =D>
gogo7777 - майстор
Радвай се. Темата ти се превръща в "тема на преуспелите" :wink:
Единят си прави телевизори, другият сковава палета във Франция......твоя моноинжекцион го заеби :lol:
profesionalist_wood - майстор
gogo7777 написа:
Радвай се. Темата ти се превръща в "тема на преуспелите" :wink:
Единят си прави телевизори, другият сковава палета във Франция......твоя моноинжекцион го заеби :lol:
Наистина ли мислиш че сковавам палета ? :lol: за 4000 евро ? :roll: Хой се пери някъде из Шоплука...
toolegittoquit - майстор
krasiorocknroll написа:
Обърнахте го на ... Намерих втора употреба монтирах,работи.Остана да сменя стъпковия защото играят оборотите на празен ход.Благодаря за помощта =D>
Колега, ти не писа какъв ти е проблема с моното. Дюзата ли, какво ли?
gogo7777 - майстор
Наистина ли мислиш че сковавам палета ? за 4000 евро ? Хой се пери някъде из Шоплука...
Извинявай,
....сковаваш ХУБАВИ евро-палета във Франция. :lol:
krasiorocknroll - специалист
toolegittoquit написа:
krasiorocknroll написа:
Обърнахте го на ... Намерих втора употреба монтирах,работи.Остана да сменя стъпковия защото играят оборотите на празен ход.Благодаря за помощта =D>
Колега, ти не писа какъв ти е проблема с моното. Дюзата ли, какво ли?
Търся моноинжекцион за пежо 306 1,4 93г.Bosh.Изглежда така-https://www.megaparts.bg/index.php/prod ... 6765222-ОТ ТОВА ПО- ЯСНО ЗДРАВЕ МУ КАЖИ!Благодаря!
toolegittoquit - майстор
krasiorocknroll написа:
ОТ ТОВА ПО- ЯСНО ЗДРАВЕ МУ КАЖИ!Благодаря!
Колега, аз исках да ти помогнем да оправиш тоя, който имаш. :)
krasiorocknroll - специалист
toolegittoquit написа:
krasiorocknroll написа:
ОТ ТОВА ПО- ЯСНО ЗДРАВЕ МУ КАЖИ!Благодаря!
Колега, аз исках да ти помогнем да оправиш тоя, който имаш. :)
Ако исках да опитвам да го поправя нямаше да пускам тема че търся инжекцион!Непоправим е в домашни условия,защото дори и да подменя повредената част от него, няма как да го настроя поради липсата на куп професионални уреди!Хайде със здраве!

Тема "Търся моноинжекцион за пежо 306 1,4 93г" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: