• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Всички имаме коли, нали ?
DundyTheCroc - майстор
Поредната тема която се изроди до това на кой му е по-голям...
Чорапогащник иначе върши работа само за по-старите коли с клиновидни ремъци, за пистови не става.
Junak - майстор
Virtex написа:
...Можеш да бъдеш спокоен, че никога не ми е трябвало твоето разрешение, за да правя неща и съм твърдо убеден, че и за напред ще остане така :-D Не намирам нужда да показвам неща online на емоционално натоварен човек, който избива комплекси във форум :) Може твоите родители да са те възпитавали с бои и да разчиташ, че трябва да се показва "твърдост", за да се "научават" хората, но можеш да бъдеш убеден, че и това се е променило "от едно време" :)
Мдаа, явно "модераторите" вече стават и психолози. Или някои окъсали я психолози - "модератори". Променят се нещата... :)
Virtex - майстор
За някои потребители е 'изродена' още в началото заради автора и - има някаква неприязън между определени участници и не пропускат възможност да я покажат.

Много често съветват ако някои го дразни неща да не се натоварва доброволно с това - в случая Илия се дразни на Тинки ( или както му е името ) и въпреки това влиза да пише в темите му.

Junak - нещата се променят. За да е по-забавно може да приемеш, че провалени психолози стават модератори из форуми, така историята става още по-интересна :-D

Пиша това, за да не си помисли iliya_i, че ако му заминат спам-а и обидите (т.е. изтрия ненужните коментари), ще му се нарани самочувствието, било то online или не. След като смята, че всичко става по заслуги не искам да се чувства ощетен с няколко мнения, които явно са много важни за него, нищо, че са обиди към други участници. Които отново подчертавам, че са негово желание, никои не го принуждава насила да чете на toolegittoquit писанията. Част от мненията са отделни в нова тема, тук стоят "оригиналните" по темата само.

Моля да се придържате към темата без обиди и подобни.
iliya_i - майстор
Virtex написа:
Пиша това, за да не си помисли iliya_i, че ако му заминат спам-а и обидите (т.е. изтрия ненужните коментари), ще му се нарани самочувствието, било то online или не. След като смята, че всичко става по заслуги не искам да се чувства ощетен с няколко мнения, които явно са много важни за него, нищо, че са обиди към други участници. Които отново подчертавам, че са негово желание, никои не го принуждава насила да чете на toolegittoquit писанията. Част от мненията са отделни в нова тема, тук стоят "оригиналните" по темата само.

Моля да се придържате към темата без обиди и подобни.
Напротив, аз не се боря за повече мнения. Така, че можеш да изтриеш всички мои мнения, които смяташ за обидни.
Но я си помисли, дали самата тази тема има някакъв смисъл, и дали не е по-правилно да изтриеш не само моите мнения, а и цялата тема?
Virtex написа:
iliya_i написа:
Цяла тема с над 20 поста за един парцал.
Virtex написа:
Не ме карайте да заключвам темата заради глупости.
Като си Модератор, това значи да прилагаш принципно правилата, а не просто да мериш само през собствената си камбанария. Темата много ти харесва, ама iliya_i я омазва. А намираш ли някакъв смисъл в тема формулирана "нося едни инструменти, ама дрънкат и ме дразнят. Какво да правя?"
nikolson - майстор
hidrazin написа:
Напълни кутията с това. Така няма да дрънкат.
Като се замисля - напълни целия багажник...
Като се замисля, не багажника, а между ушите да напълни. Там като спре да дрънчи и в багажника ще се оправят нещата. Щото темата опря и до болчетата. До стотната страница багажникът ще е пълен с бодлива тел, арматурна, нищо чудно накрая електрожен да трябва.
zz_stefanov - майстор
Флекс, флекс и после металекс :lol:
Virtex - майстор
iliya_i написа:
Темата много ти харесва, ама iliya_i я омазва. А намираш ли някакъв смисъл в тема формулирана "нося едни инструменти, ама дрънкат и ме дразнят. Какво да правя?"
Целта е да няма нарушения като обиди и заяждания. Дали за мен темата има смисъл няма значение - не мога да трия тема, която не ми харесва, защото съм модератор. Ако е глупава хората няма да я посещават и да пишат в нея. Ако автора започне да пише само той ( да спами ) ще се затвори.

Като цяло други хора изразиха мнение какво носят в колата си като инструменти, което беше и част от първоначалният въпрос. Затова е оставена, макар че имаше прекалено много отклонения, които бяха разделени в отделна тема, с надеждата хората да се придържат към оригиналният смисъл на питащият :)
Junak - майстор
А някога, Virtex, зададе ли си въпроса защо винаги с темите на този потребител става така?
toolegittoquit - майстор
За да не съм офф - днес си купих нова кутия за инструменти. Мисля да я вържа с гумен бандаж към нещо, за да стои мирна. Не искам да дупча да слагам дръжки и други подобни простотии.
---------------
Junak написа:
А някога, Virtex, зададе ли си въпроса защо винаги с темите на този потребител става така?
Защото в този форум има определен брой потребители с афинитет към тоталната анархия, които се мислят за много умни за глупавите теми на всички останали, за някакъв елит, който може да коментира смисъла на съществуването на хора и теми без някой да им е искал мнението.
Темата си беше ОК. На страница 2 някой изсира нещо такова.
iliya_i написа:
Бах ти малоумника. Цяла тема с над 20 поста за един парцал.
А след това се появява някакъв Дървар, който влиза и започва с личните обиди.
Като съм малоумен, а ти си много умен, не ми чети темите и не пиши в тях. Никой не те е молил за поредното ти компетентно мнение, с което нищо не казваш.
iliya_i написа:
А намираш ли някакъв смисъл в тема формулирана "нося едни инструменти, ама дрънкат и ме дразнят. Какво да правя?"
Темата е кой какви инструменти носи и как ги носи, подрежда и т.н Ако не си разбрал! :evil:
Не е "какво ми дрънка", а някой да вземе информация от друг и нещо полезно да научи, нещо да добави в комплекта. За готови комплекти, органайзери и т.н
Junak - майстор
Поредната безмислена тема. Ако пиша, че моят органайзер на USAG струва 260$, ще ме обвиниш, че съм откраднал пари или съм бил комунист. Че е безмислено да се дадат много пари за инструменти, по скъпи от твойта кола. Еми аз не мога да живея кат мизерник. Ходя в сервизи, застраховам.
toolegittoquit написа:
Темата е кой какви инструменти носи и как ги носи, подрежда и т.н Ако не си разбрал! :evil:
Не е "какво ми дрънка", а някой да вземе информация от друг и нещо полезно да научи, нещо да добави в комплекта. За готови комплекти, органайзери и т.н
Я кажи сега какво полезно написа и къде каза какви инструменти носиш? От темата разбрах, че трябва да имаш презервативи, ако махаш на пътя. Еми аз не махам. Звъня, за да ме приберат.
P.S.= Ако искаш да видиш какво значи тема за помощ, погледни viewtopic.php?f=11&t=57384 :-D
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Инструменти за колата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: