• 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 176
Всичко за дърводелството
mavryt4o - майстор
Не с този лост се вдига с сваля плота
profesionalist_wood - майстор
Няма инструкции от 20 години...но ще видя. Да,с този лост се управлява плота. Затова е професионална машината
Има схеми ама са за 630 http://www.referati.org/abriht/96096/ref/p41
Изображение
mavryt4o - майстор
profesionalist_wood написа:
Няма инструкции от 20 години...но ще видя. Да,с този лост се управлява плота. Затова е професионална машината
Има схеми ама са за 630 http://www.referati.org/abriht/96096/ref/p41
Изображение
к
Ей голяма хиена си ето този дето го коментира човека каза има една завележка винта дето се вдига плота там нещо резбата на гайката се поизносила..

Прикачен файл

2017-06-12 19.24.15.jpg
profesionalist_wood - майстор
Как мислиш дали ще е като нов винта за 40 годишна машина? :lol: Всички възли които се движат се износват
Чираче - майстор
Всичко може да се възстанови, и да стане като ново.
mavryt4o - майстор
Инсталирах абрихтчето .Има малко заигравка да заточа ножовете но поработих малко и като цяло съм доволен точна машина .800 ми излезна с транспорти мотокари и тн.

Прикачен файл

2017-06-14 21.43.25.jpg
bulhomes2 - майстор
Що му викаш "абрихтЧЕ"? Види ми се, че е от най-големите.
mavryt4o - майстор
Казах го с ирония 650х3050мм са габаритите .Исках нещо на което да имам вяра писна ми да се мъча и момента дойде от самосебе си.Аз следвам един принцип и винаги работи.Искам ли нещо мисля за него и то се случва.Не че не съм се потрудил в дадена посока но се случвааа
kuuuuuul - майстор
Честито,голем дзвер.
Ивелин1 - специалист
Здравейте колеги, смятам да си закупя абрихт-щрайхмус до 1000лв.Може и втора употреба.
Моля кажете някой модел.
Машината ще се използва за хоби цели (няколко пъти в месеца).
Благодаря предварително! :o
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 176

Тема "Кой какви дърводелски хубавини смята да си закупува/направи?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: