• 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 70
Нека намерим най-тънките цени.
EDI - майстор
Ми не ги знам дали са малки или големи.Жената ми ги купи преди няколко години.Други не съм имал, а сегашните не съм ги виждал да сравня.
kostov_84 - напреднал
Привет.В понеделник при нас ще пускат тази прахосмукачка http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... 01300%20B2
Какво Ви е мнението за нея.Ще се справи ли ако примерно натъркам дивана с препарат и вода и тя да изтегли мръсотията?
profesionalist_wood - майстор
Andri01 написа:
Комплект магнити и кутия електроди 2,5мм - от Lidl до МЕИ. "Чираците" бяха на дневен ред,ама се оказаха малки - не ми вършат работа. :(
Има големи клещи за 6 лв в Практикер на Цариградско шосе. Имам лидълските ама са малки и са за ювелирни изработки
wscientist - специалист
kostov_84 написа:
Привет.В понеделник при нас ще пускат тази прахосмукачка http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... 01300%20B2
Какво Ви е мнението за нея.Ще се справи ли ако примерно натъркам дивана с препарат и вода и тя да изтегли мръсотията?
Аз имам PNTS 1300 C3. Не съм я ползвал до момента да смуче вода, но доста пъти я ползвах при дървообработване. Доволен съм. Поръчах си торбички модел UB9. Препоръчвам ги, много добре филтрират и са здрави.
kostov_84 - напреднал
wscientist написа:
kostov_84 написа:
Привет.В понеделник при нас ще пускат тази прахосмукачка http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... 01300%20B2
Какво Ви е мнението за нея.Ще се справи ли ако примерно натъркам дивана с препарат и вода и тя да изтегли мръсотията?
Аз имам PNTS 1300 C3. Не съм я ползвал до момента да смуче вода, но доста пъти я ползвах при дървообработване. Доволен съм. Поръчах си торбички модел UB9. Препоръчвам ги, много добре филтрират и са здрави.
Благодаря!Мен по-скоро ме интересува за мокрото.Ще чакам още мнения.
Andri01 - майстор
profesionalist_wood написа:
Andri01 написа:
Комплект магнити и кутия електроди 2,5мм - от Lidl до МЕИ. "Чираците" бяха на дневен ред,ама се оказаха малки - не ми вършат работа. :(
Има големи клещи за 6 лв в Практикер на Цариградско шосе. Имам лидълските ама са малки и са за ювелирни изработки
Аз имам големи,но исках да взема тези дето са с големи човки/ като квадрат-не им знам заглавието :(/. А иначе ги има по магазините почти на всякъде но...въпрос на парични знаци :).
itev - специалист
Скапа се батерията на винтоверта PABS 14.4 A1-1 а ми трябва спешно, че съм заформил едно ремонтче... Обадих се на "Бушона" - нямат и очакват едва след месец.
Има ли някой излишна такава, за продаване, да ме спаси?

Всъщност,проблема може и да е от зарядното. :? При включване, става едно мигане на лампичките- първо зелената ,после червената, после едва-едва свети червената, по едно време нищо не свети...
И така 24 часа. Резултат никакъв.
Гост - специалист
В ОLX- а има. Трябва да потърсиш малко.

Иначе и аз имам 14,4- волтова батерия барабар с винтоверта, ама ще взема да я поливам да порасте малко, че да става за ударния винтоверт 20V и ъглошлайфа.. Дано не само откъм волтове, ами и на амперчаса да наддаде ...
Junak не казва- кабела освен на дължина- на квадратура наддаде ли? :?
itev - специалист
Гост написа:
В ОLX- а има. Трябва да потърсиш малко.

Иначе и аз имам 14,4- волтова батерия барабар с винтоверта, ама ще взема да я поливам да порасте малко, че да става за ударния винтоверт 20V и ъглошлайфа.. Дано не само откъм волтове, ами и на амперчаса да наддаде ...
Junak не казва- кабела освен на дължина- на квадратура наддаде ли? :?
Търсих. Има една за 10лв, ама за толкова пари сигурно ще завия два винта и съм до тук.
renola - напреднал
Имам ударния акумулаторен перфоратор 20v от ланската оферта. Някой знае ли дали новите батерии от 20в дето ги продават поотделно ще стават за него? :?
Мерси.
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 70

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: