От мобилни телефони до цифрови камери
DMN - майстор
Poisona написа:
Първо се излекувай от отровата
:lol: :lol: Аз или ти? Не аз нося името "Poisona"
Що не отидеш да хапнеш някаква истинска храна? Нищо, че е късно. А се храниш със собствената си змийска отрова, която пускаш във форума?
Poisona - помощник
DMN написа:
Poisona написа:
Първо се излекувай от отровата
:lol: :lol: Аз или ти? Не аз нося името "Poisona"
Що не отидеш да хапнеш някаква истинска храна? Нищо, че е късно. А се храниш със собствената си змийска отрова, която пускаш във форума?
Ти се оплакваш, че си се отровил берачо на плодове :lol: явно имаш проблеми с храненето и те е прокъснало отзад :lol: чернокожият ще те излекува :lol:
DMN - майстор
:lol:
Как се завърта колелото на живота(като колелото на Mercedes Vito 2.2) - пак попаднах на "Poison", но този път в България. Навсякъде сте, няма отърване от вас. Надявам се и теб някой да се излъже и да те откъсне от клончето, та да слезеш и ти от дървото :lol: . Пък моли се до дървото да има чернокож, иначе ще ти се наложи да минеш през целия път от устата до изхода на дебелото черво на този, който те откъсне. И тогава съвсем с основание можеш да кажеш, че темата ти е осрана, щото тя от самато начало си беше кенеф.
Така. Сега, ако решиш да си изчистиш малко кенефа, би ли отговорил на едно съвсем основателно мнение с въпроси по-горе:
Как успя да демонтираш и след това да монтираш обратно компютъра на автомобила? Някакви настройки и адаптации имаше ли?
iliya_i - майстор
DMN написа:
Така. А сега би ли отговорил на едно съвсем основателно мнение с въпроси по-горе на iliya_i.
Как успя да демонтираш и след това да монтираш обратно компютъра на автомобила? Някакви настройки и адаптации имаше ли?
Е как да отговори, като никакъв компютър не е свалял и слагал. То не се знае и Vito дали въобще има. Просто Пламен си изигра за пореден път (надявам се последен) познатия сценарий.

ПП Ако забелязваш Пламен повече не се обажда тук, защото в една друга тема му сложиха своро предупреждение за обиди. За това си ползва резервния профил.
viewtopic.php?f=41&t=56662&p=861781&hil ... B5#p861781
Poisona - помощник
Абе хора пиите си редовно хапчетата и ходете по лекари :lol: Нищо не съм свалял нищо не съм поставял. Един път бецален на диагностика да свалят компа втори път бецален за ремонт и трети път бецален да го постави онзи в сервиза. Голямо чудо голяма работа че имам Вито. Егати дивотията човек да не пита нещо :evil: Егати ченгеджииницата и тъпните ви :lol:
DMN - майстор
И колко пари ти взе Пламен за ремонта?
plamen6703 написа:
Poisona написа:
plamen6703 написа:

Не бързай има още какво да видиш, предстои да се появят един гугъл шимшерик с огромен брой мнения, които е наакал във форума и се е сбъркал от гледане на филми и ровене с търсачка :lol: Ще се появи и сопола да изтече и той по темата :lol:
Сега вече, ако наистина търсиш помощ по темата, а не си сопола от форума, решил да изтече под друга форма :wink: Опиши какво точно се случва с автомобила ти, че стигнатхте до компютъра. Компютъра може да се ремонтира, но може и да не може да се ремонтира.
Случва се че сутрин едва паля колата. Върти до сцепване опитва да пали, дави се, гасне абе уморила ме е. Като запали едва върви, гасне и не е кола. Всичко е проверено и работи, казаха ми за компютър. Друго какво да опиша не знам.
Ако търсиш наистина помощ и съвет, отиди първо на качествена диагностика на автомобила ти в сервиз при добър специалист.
Не знам какво точно е правил майстора по автомобила ти и не знам до колко може да му вярваш на диагностиката, но е добре да чуеш още едно мнение от сервизен специалист.
Относно цени гледам, че се е включил и нормировчик, с него спокойно можеш да договориш цена и да се заеме с проблема ти.
Не е коректно да се обсъждат цени! Коректно е да кажеш, че на теб примерно ти е скъпо да броиш еди-каква си сума за еди каква си услуга и не можеш да си го позволиш.
Цена предварително не се обсъжда, може да се обсъдят граници от-до и да се знае, че превишили договорената цена отказваш ремонта.
Не знам от кой град си, но проблема ти не може да се реши с теоретични данни :wink:
Здравей колега, да не отварям нова тема регистрирах се за проблем с компютъра ми на Мерцедеса ми модел E 220. Проблема си го създадох от добра душа. На приятел колата също Е 220 е в сервиз и диагностика показала, че има нещо на компютъра. Помоли ме да отидем до сервиза да пробва с моя компютър дали ще стане и аз от добра душа се съгласих. Свалиха моя компютър, колата му не запали с моя, но като върнаха моя обратно и моята кола повече не запали. Може ли да е изгорял и моя компютър или някаква грешка да е получил компютъра ми. Колата ми нямаше никакви проблеми докато не пипнахме компютъра.
Дай ми съвет и ако може и оферта за тестване на компютъра. Предварително благодаря.
hidrazin - майстор
А аз отивам до магазина да си купя носни кърпички, че направо се разревах от умиление....
На тоя свят чудеса стават не само по Коледа. :lol:
:partyman:
plamen6703 - майстор
gospodin_ov написа:
plamen6703 написа:
Poisona написа:

Случва се че сутрин едва паля колата. Върти до сцепване опитва да пали, дави се, гасне абе уморила ме е. Като запали едва върви, гасне и не е кола. Всичко е проверено и работи, казаха ми за компютър. Друго какво да опиша не знам.
Ако търсиш наистина помощ и съвет, отиди първо на качествена диагностика на автомобила ти в сервиз при добър специалист.
Не знам какво точно е правил майстора по автомобила ти и не знам до колко може да му вярваш на диагностиката, но е добре да чуеш още едно мнение от сервизен специалист.
Относно цени гледам, че се е включил и нормировчик, с него спокойно можеш да договориш цена и да се заеме с проблема ти.
Не е коректно да се обсъждат цени! Коректно е да кажеш, че на теб примерно ти е скъпо да броиш еди-каква си сума за еди каква си услуга и не можеш да си го позволиш.
Цена предварително не се обсъжда, може да се обсъдят граници от-до и да се знае, че превишили договорената цена отказваш ремонта.
Не знам от кой град си, но проблема ти не може да се реши с теоретични данни :wink:
Здравей колега, да не отварям нова тема регистрирах се за проблем с компютъра ми на Мерцедеса ми модел E 220. Проблема си го създадох от добра душа. На приятел колата също Е 220 е в сервиз и диагностика показала, че има нещо на компютъра. Помоли ме да отидем до сервиза да пробва с моя компютър дали ще стане и аз от добра душа се съгласих. Свалиха моя компютър, колата му не запали с моя, но като върнаха моя обратно и моята кола повече не запали. Може ли да е изгорял и моя компютър или някаква грешка да е получил компютъра ми. Колата ми нямаше никакви проблеми докато не пипнахме компютъра.
Дай ми съвет и ако може и оферта за тестване на компютъра. Предварително благодаря.
Не бързай да благодариш, по-добре да продължим на л.с това не е за направи си сам :wink: А, ти следи темата, ако искаш да преброиш колко безполезни гугъл шимшерици ще се включат по нея, за сега е само един :lol: Ако пък искаш не я следи, волята и желанието са твои :-D
hidrazin - майстор
Мдааа.... Кърпичките няма свършат работа.
Ще бегам за пуканки и водка.
:partyman:
P.S. Отказвам се от пуканките. Ще взема мръвка за шишчета и повече водка.
Филма се очертава да е интересен.

Тема "Mercedes Vito 2.2 Проблем с компютъра" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: