• 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 70
Нека намерим най-тънките цени.
brick - специалист
renola написа:
Имам ударния акумулаторен перфоратор 20v от ланската оферта. Някой знае ли дали новите батерии от 20в дето ги продават поотделно ще стават за него?
Не.
radius - майстор
Нищо, купувайте акум.машини за ползване 2 пъти в годината. И производителите на батерии са хора.
mironcho - специалист
За екзотиките да, ама винтоверт/дрелка на батерии си трябва. Като че ли повечето хоби (и не хоби) майстори го възприемат като джобно ножче - не може да не ти е под ръка, където и да тръгнеш да правиш нещо. :partyman:
Gregari - помощник
Маската за електрожен дали става за парите си?
fore - майстор
За парите си става, но като се скапе вградената батерия, ще трябва да се цепи касетата за да се подмени. Има два светлочувствителни датчика и дисплея е супер малък. Добре е да са четири.
Абе става, колко да става ........ :axe:
cholev - майстор
Каква батерия. Има соларна клетка. Никаква батерия. На мене маската ми харесва. Вчера и комшията си купил. Тука свършват за секунди, а както знаем Перник е столицата на металобработката. :-D
Тези дни 2 плъзгащи врати за работилницата (още ги тормозя). Та и маска и елжен с 2.5 и 2мм, Всички шлайфери барабар с новия акумулаторен. На него съм му хакнал ветрилообразнен диск за махане ръжда и зачистване. С 125мм пиля заварките, а с 230 грубо рязане. Профилите П 40х35х3; квадрат 35х35х2; 30х30х2; винкел 35х35х3 и някакви стари квадрати 35х35х1 (баси мъката :-D ) ги режа с сабления, че по точно става- 45градуса ОК ( с цифровия ъгломер), чугуненото менгеме дето уж ЕЖК се чупело. Акумулаторния с една ръка. Много е удобен и безопасен. Този 35х35х1 да не го хвърлям с 40А 2мм. Тук там с добавяне в пламъка на допълнителен материал от един 2.5мм електрод и вдигане амперите до 60. Тази операция без автоматичен шлем забрави. Защитата не включи нито веднъж при +30 навън. За ролките трябва отвор 13мм. А най голяма бургия 10 с кютука 18в от старата серия най добре се пробива- сещам се за комплекта стъпаловидни свердла. До 14мм в 3мм винкел. Приказка- за секунди разшири от 10 на 14. Блага работа са тези свердла. Препоръчвам.
Ха- заварките ги узчуках от шлака с пневматичния чук :-D и шило. (досега не го бях ползвал).
Метална рамка за вратите- общо 17 броя лидълски интрумент и пособия

Ева ли го.
Тука пише има една CR2032 батерия:
https://www.instapark.com/welding-helme ... -blue.html
fore - майстор
Има време, ще разбереш по натъка и за батерията......... :)

Солара вади напрежение от 0,1 волта до към 6 в зависимост от интензитета на светлинното лъчение. Крайно нестабилно и недостатъчно за нормалната работа на дисплея.
Погледнах през дисплея на тия маски - удивитено малък.... Като на голяма елка....... :)

Аз намерих зарядна литиева клетка на 3 волта 2032 мисля беше. Та като я сложа под диодната настолна лампа да се зареди от солара и после работи много стабилно.
cholev - майстор
Е пише срок използване 6години. След 6 ще си купя нова :-D
Интересно. Сега се зачетох. Тази ADF GX-350S като моята е best sellers. В топ 10 в Америчко за 2017, 2016год.
А на новата А2 от миналата седмица филтъра вече е друг. 9.2х4.5 , но не се вижда модела. Някой може ли да прочете какво пише.
На ръководството не се чете.
http://www.lidl-service.com/static/4642 ... _HR_BG.pdf
volf - специалист
Автоматичен заваръчен шлем
Сериен номер: 2000/2001/2002
Година на производство: 2017/15
IAN: 281392
Модел: PSH 3 A2
bager - специалист
Имам предишният модел прободен трион(зеге) и мислех да си купя и това, обаче се оказа изкупено. Не очаквах чак толкова бързо да свърши. Ама тия 800 вата на тая цена...
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 70

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: