• 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 70
Нека намерим най-тънките цени.
fore - майстор
Малко ли са или много ?
bager - специалист
За 70 лева са много добре. Това исках да кажа. Затова са свършили още сутринта.
fore - майстор
Тука до Ц.Баня се подмятат няколко.......
dido uzunov - специалист
bager написа:
За 70 лева са много добре. Това исках да кажа. Затова са свършили още сутринта.
Миналата година за 70лв. си купих маска на GRAPHITE от Практикер и съм много доволен и е със сменяеми батерии(не че съм ги сменял де)
Chefo77 - майстор
bager написа:
За 70 лева са много добре. Това исках да кажа. Затова са свършили още сутринта.
Така е, защото тиквениците пазарят по инерция. Зегето е пълни говна, не само мое мнение! За разлика от предишните.
radius - майстор
Чшшш, внимавай какво пишеш. В тази тема се хвалят лидълските неща,в краен случай се казва, че може да се връща или че има 3 г. гаранция :lol:
manobg - специалист
Здравейте, чудя се много на тази прахосмукачка, която пуснаха сега, някой дали си е купил да сподели мнение ? Трябва ми за работилницата да си обирам триците.
wscientist - специалист
manobg написа:
Здравейте, чудя се много на тази прахосмукачка, която пуснаха сега, някой дали си е купил да сподели мнение ? Трябва ми за работилницата да си обирам триците.
Ползвам я за същото. Доволен съм. Вземи си торбички UB9. Назад в темата е коментирано.
dido uzunov - специалист
wscientist написа:
manobg написа:
Здравейте, чудя се много на тази прахосмукачка, която пуснаха сега, някой дали си е купил да сподели мнение ? Трябва ми за работилницата да си обирам триците.
Ползвам я за същото. Доволен съм. Вземи си торбички UB9. Назад в темата е коментирано.
Колега за такива ли говориш?
www.emag.bg/torbichki-za-prahosmukachki ... D4GMVMBBM/
wscientist - специалист
dido uzunov написа:
wscientist написа:
manobg написа:
Здравейте, чудя се много на тази прахосмукачка, която пуснаха сега, някой дали си е купил да сподели мнение ? Трябва ми за работилницата да си обирам триците.
Ползвам я за същото. Доволен съм. Вземи си торбички UB9. Назад в темата е коментирано.
Колега за такива ли говориш?
www.emag.bg/torbichki-za-prahosmukachki ... D4GMVMBBM/
Да, точно за тези. И аз ги купих от emag.
Бях правил снимки на торбичките как стоят в прахосмукачката, но мисля, че останаха в предишната тема. Потърси. Така ще знаеш какво точно купуваш.
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 70

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: