• 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 70
Нека намерим най-тънките цени.
cholev - майстор
Тези за Карчер в технополис, защо да не станат. Отвора е важен (63мм май) и да са по големи. В момента съм сложил някаква подобна. Купувал съм я преди години и случайно я изрових из чекмеджетата. Става.
ESPACE - майстор
Tва "Карчер" пък как го измисли? На немски звучи Керхеар с подтиснато Р
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ESPACE написа:
Tва "Карчер" пък как го измисли? На немски звучи Керхеар с подтиснато Р
Кьорхер или Керхер на бг :-D
Chefo77 - майстор
Ако трябва да сме точни - звучи най-близо до "Кеахеа" :)
Другата седмица пускат акумулаторна помпа и компресор на 100 пари, някой мнение?
pgt - специалист
Мисля, че са нови продукти, та едва ли някой ги е пробвал. Иначе може и да са удобни за помпане, ама за една помпа 100 лв. май в повечко ми идва. :wink:
8180 - майстор
Момци,
За актуалната прахосмукачка? Става ли за след строителни ремонти - фин прах и под.?
wscientist - специалист
Днес ползвах ъглошлайфа 230mm, за да отрежа с диамантен диск един бордюр, на който си режехме гумите на колите при паркиране. Машината се справи много добре. Оборотите не падаха много, оставих ъглошлайва сам да навлиза в бетона. Естествено в тая жега позагря, но не прекомерно. За дадените 90лв според мен си заслужава.
Edwardo - напреднал
Здравейте колеги. искам да ви помоля за адреса на някои фирми в БГ. от които могат да ми купят някои неща от Лидл Германия по интернет а после да ми го докарат до БГ. благодаря ви предварително.
toshetozaz - специалист
Edwardo написа:
Здравейте колеги. искам да ви помоля за адреса на някои фирми в БГ. от които могат да ми купят някои неща от Лидл Германия по интернет а после да ми го докарат до БГ. благодаря ви предварително.
pratki.de
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Не баш в темата, но 10-левовата машинка за подстригване в Кауфланд става
  • 1
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 70

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: