• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
fore - майстор
gogo7777 написа:
hidrazin написа:
Ти как разбра.....
Хидра, тоя работи в НЕК.... е, като шофьор амааа все пак :-D , а бащата на жена му има най-големия абкант на полуострова. Кажи му коя жица къде да завре за да му светне пурата :wink:
Не го учи на граматика /каквото и да означава/....
Шофьори, продавачи, приемчици сте вие....... Неможе всички да сме шофьори дори и в държавата на циганите...... :lol: Ама да ти кажа ако бях продавач като тебе щях да вземам повече, отколкото като специалист сега.... та работи за слава.........
Отдавна не съм в НЕК и шофьорите там не стоят пред компютъра..........

Каква е фирмата на тъста ми и какви машини има не е твоя работа, но пък е факт че той е направил фирмата си от 0та и сега е втората по големина в София за подобен вид услуги.
И двамата се разраствате, но разликата е че ти се разрастваш в форумните спорове единствено........ :lol:

Абе ти нали се дърляше в темата с Инверторите най вече или сега се разрастваш в бизнеса...... :butthead:

hidrazin, схемата е от кутиите на Ви-тек и в упътването им. Но както и да е, тя посоката пак отиде не да си помагаме, ами да се заяждаме..... без значение коя е темата и какво се пита :prayer:

Аз поне сам разбрах каквото трябваше.

zz_stefanov то и на В-тек терминалите са от едната страна на пурата ако се вгледаш внимателно в схемата. Замостването е с цел да се запази оригиналният вид на схемата с цел за да може да се ползва тялото и с неонови тръби. :partyman:
zz_stefanov - майстор
Глупости, ще се връщаме на лиминисцентни тръби. LED пурите дето сложихме първо, бяха от скъпите и въпреки това се изплатиха за 6 месеца при денонощно светене. След това поевтиняха и станаха на сметка и за места дето свети само вечер. Щом се изплащат в рамките на гаранцията, всичко е ОК.
Преопроводява се цялото тяло и без това кабелите и носачите са опечени.
В момента на луминисцентните им пълзи цената нагоре.
Аз лично имам резерви към едностранно захранените. А на схемата на V-tak въобще не са едностранно захранени.
gogo7777 - майстор
Ама да ти кажа ако бях продавач като тебе щях да вземам повече, отколкото като специалист сега.... та работи за слава.........
Така е, но аз продавам моркови на пазара, а не "нови" съединители като тебе. :lol:
FM STEREO - специалист
В заглавието на темата има грешка,която ми боде очите :-D
fore - майстор
zz_stefanov написа:
Глупости, ще се връщаме на лиминисцентни тръби. LED пурите дето сложихме първо, бяха от скъпите и въпреки това се изплатиха за 6 месеца при денонощно светене. След това поевтиняха и станаха на сметка и за места дето свети само вечер. Щом се изплащат в рамките на гаранцията, всичко е ОК.
Преопроводява се цялото тяло и без това кабелите и носачите са опечени.
В момента на луминисцентните им пълзи цената нагоре.
Аз лично имам резерви към едностранно захранените. А на схемата на V-tak въобще не са едностранно захранени.
Ами аз ти казах, като си в Прованса и в магазина няма друго ще сложиш каквото има.
Аз опечени носачи и кабели на неонови тела никога не съм виждал.

Ами ако се загледаш в схемата обстойно ще видиш че захранването на В-тек е от страната с надписите. И продавача ми го отбеляза точно това -че при монтажа им се гледа къде са надписите, а на отсрещната страна пише даже да не се подава напрежение.

--------

gogo7777, кой каквото има това продава ! Въпроса е да се харчи...... :wink:

FM STEREO, автора да го оправи или модератора......
zz_stefanov - майстор
Опичат се кабелите покрай дроселите, а носачите стават трошливи с годините.
fore - майстор
Вярно дроселите печат доста. Единствено на 60 см неоново тяло изгоря преди години дросела от греенето. Ползваме го като декоративен- монтирано вертикално на стената. Подмених дросела, но понеже грееше пак много силно, му монтирах едни алуминиеви оребрени радиатори странично на кутията която е затворена и пречи да се охлажда дросела:).
Тогава нямаше ЛЕД. От тогава работи без проблеми и радиаторите греят добре...... :lol:
Ако сега му сложа ЛЕД, радиаторите стават излишни.
iliya_i - майстор
fore написа:
Ако сега му сложа ЛЕД, радиаторите стават излишни.
И дросела също става излишен, освен ако не го ползваш за украшение на стената :wink:
hidrazin - майстор
gogo7777 написа:
hidrazin написа:
Ти как разбра.....
Хидра, тоя работи в НЕК.... е, като шофьор амааа все пак ...
Е и? НЕК са фирма със затихващи функции...вече.
Бихме им шута преди повече от година.
Просто до тогава ни дължаха пари и ги траехме е за да си ги вземем.
Сега са само балансиращи група - далеч, много далеч бягайте от тях....
Който е в час, ще ме разбере...
Иначе си прав за шИфьора - явно е такъв.
Електртехниката му е далечна, много далечна... :lol:
:partyman:
fore - майстор
Абе тарикат hidrazin, оспами цялата тема че и много разбираш от НЕК и тем подобни. Ти от кога стана такъв спамер......

Ти ще кажеш кое ми е ясно и кое не. Какво работя и какво не .........Смешко......

Нито ти е работа, нито ще разбереш, нито пък тук му е мястото !!! :butthead:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Тема "Замана на луминисцентна с лед лампа." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: