• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 14
Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
ZMeyGorianin - майстор
Само да не е XSmall, че много реват от тези машинки ...
Ай стига бре - пак съм изтеглил късата клечка тогава :oops:
Имам я от година - бачка си нормално... Правя и профилактиките според инструкциите. Пък и има 5 г. гаранция.
Купих я вече да видим колко ще издържи.
Един въпрос от къде си вземате кафе от сервизи за вендинг машини или от магазините . В сервиза от който си я купих продават имитация на лаваца.Сипаха ми едно контейнерче да пробвам не е зле.
ZMeyGorianin - майстор
ZMeyGorianin написа:
Само да не е XSmall, че много реват от тези машинки ...
Ай стига бре - пак съм изтеглил късата клечка тогава :oops:
Имам я от година - бачка си нормално... Правя и профилактиките според инструкциите. Пък и има 5 г. гаранция.
Някой знае ли как машината отчита кога контейнера за отработено кафе е пълен? Дава ми индикация да се изпразни / свети постоянно червения сигнал/, а всичко е изчистено, смазано, декалцирано. Кафе машината е в гаранция, но най-близкия сервиз ми е на 100 км.
Все пак ако не става само с почистване, рестартиране или нещо подобно ще се носи на специалист.
Chefo77 - майстор
На Интелиата е на брой кафета, не на напълване. По същият начин, по който определя кога да се почиства. Тук не би трябвало да е по-различно.
plamen6703 - майстор
ZMeyGorianin написа:
Някой знае ли как машината отчита кога контейнера за отработено кафе е пълен? Дава ми индикация да се изпразни / свети постоянно червения сигнал/, а всичко е изчистено, смазано, декалцирано. Кафе машината е в гаранция, но най-близкия сервиз ми е на 100 км.
Все пак ако не става само с почистване, рестартиране или нещо подобно ще се носи на специалист.
Зацапал се е датчика и не отчита, че си почистил контейнера за отработеното кафе. Често срещан проблем при тия машини, но щом е в гаранция това, което трябва да направиш е да я отнесеш в оторизираният сервиз за ремонт!
ZMeyGorianin - майстор
Стига ли се до този датчик без разглобяване за да се спази гаранцията?
plamen6703 - майстор
ZMeyGorianin написа:
Стига ли се до този датчик без разглобяване за да се спази гаранцията?
Не, но в сервиза повече от седмица няма да ти задържат машината и ще ти отстранят дефекта.
Chefo77 - майстор
Само не го носи в сервиза в "Чайка", бл. 68!!! Ако поддържат Саеко.
Здравейте,
Някой може ли да ми помогне.Имам кафе автомат Saeko Talea Ring Plus от вчера ми изхвърля сухо смляно кафе в контейнера,даже може да не пусне и вода,мели кафето и направо го изхвърля.Ако някой знае от какво може да е. :sad:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 14

Тема "Някои разбира ли от кафеавтомати Saeco-спешно :)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: