• 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 70
Нека намерим най-тънките цени.
Edwardo - напреднал
Здравейте...тези свредла и поялника дали си струват или не...и нещо да кажете за водоструйката ??! благодаря
plamen6703 - майстор
За водоструйката мога да ти кажа, че струва колкото струва :wink:
zz_stefanov - майстор
Туй налягане 70 бара(максимално 110) как да го разбираме - нещо се регулира/превключва? и колко литра на час?
пп видях 300l/h :)
cat - специалист
Въжетата са хубави ползвам такова за котвено въже , свредлата стават ако пробиваш 20 дупки годишно купих такива за бащата миналата година има си ги и му вършат работа . За поялника нищо не мога да кажа . Мисля да взема от осигурителя за резби ще го пробвам да видя дали става понеже е на сметка .
Последна промяна от cat на ср юли 12, 2017 11:56 pm, променено общо 1 път.
israeli - специалист
Здравейте,
Електрическия тракер, който пуснаха наскоро само зареден със скоби ли работи? Вчера закупих една бройка и днес реших да го пробвам, но като го включих в тока няма признаци на живот. Някой може ли да обясни, как точно се работи с него, тъй като в кутията липсваха комплекта със скобите и ръководството. Някой предвидливо си ги беше прибрал :)
kuger - майстор
israeli написа:
Здравейте,
Електрическия т_акер, който пуснаха наскоро само зареден със скоби ли работи? Вчера закупих една бройка и днес реших да го пробвам, но като го включих в тока няма признаци на живот. Някой може ли да обясни, как точно се работи с него, тъй като в кутията липсваха комплекта със скобите и ръководството. Някой предвидливо си ги беше прибрал :)
Отпред, където е ударът има една пластина. Тя не позволява удар, ако такера не е притиснат плътно към работната повърхност. При натиск тя потъва в корпуса.
kuger - майстор
zz_stefanov написа:
Туй налягане 70 бара(максимално 110) как да го разбираме - нещо се регулира/превключва? и колко литра на час?
пп видях 300l/h :)
Слабичка ми се види. Имам голямата, за сега съм много доволен, вади фугировката от тротоарните плочки :shock:
israeli - специалист
kuger написа:
israeli написа:
Здравейте,
Електрическия т_акер, който пуснаха наскоро само зареден със скоби ли работи? Вчера закупих една бройка и днес реших да го пробвам, но като го включих в тока няма признаци на живот. Някой може ли да обясни, как точно се работи с него, тъй като в кутията липсваха комплекта със скобите и ръководството. Някой предвидливо си ги беше прибрал :)
Отпред, където е ударът има една пластина. Тя не позволява удар, ако такера не е притиснат плътно към работната повърхност. При натиск тя потъва в корпуса.
Благодаря!
cholev - майстор
Хранцузина има няколко видеа от 'днес' относно водоструйката. Аз имам стария вариант, така че се 'разминах' само с четката- тя пък на цената на половин водоструйка :-D
+ газовия пистолет за лепене и стегите 2-та вида.
В момента съм на тема прозорци на работилницата: Та да питам. Ползвах силикон за прозорци между дървото и стъклото. А с пистолета за топло лепене ще стане ли вместо този силикон
EDI - майстор
Не рискувай.Ако се нагрее от слънце или жега се разтича нискотемпературния, че дори и воисокотемпературния.
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 70

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: