• 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 56
Нека намерим най-тънките цени.
bulhomes2 - майстор
chapara, ако нещо не ти се получи с транспорта - пиши тук! Че имам един приятел, миналата седмица видях, че е докарал отнякъде такива керемиди, ама сега е късно да му звънна дали ще му трябват още.
lov - майстор
Веско моите стоят така от както ремонтирах покрива. Та няма на къде да избягат. По принцип и на мен ми трябваха да ползвам малко от тях че ще си правя един навес на вилата. Но сега само заради тия простотии само да ги местя реших че е по добре да ги дам на някой от колкото да плащам да ми ги прехвърлят пък аз ще си диря други от по близко.
Даже през една къща от мен също правиха ремонт на покрива и положението и там е същото. Чудят се къде да ги дянат. :)
Здравейте, не знам дали молбата ми е за тук. Имам една молба към вас. Правя си една машина за вакуумиране, която ще се използва за експерименти. Поради това се нужда я от вакуум помпа, пробвах варианта с хладилен компресор, но вакуума който постига не е достатъчно. Виждам че на пазара има вакуум помпи и както чисто нови и втора употреба, но цената им е над бюджета който съм си поставил. Бих помолил ако някой има вакуум помпа, която е развалена и не му е нужна или има глава на вакуум помпа, би ми я дал. Като
е си поема всички налични разходи.
chapara - майстор
n_a написа:
Ама как се уреди, че и попътно :-) Групата радва!
Да докладвам, акцията приключи успешно за един денИзображение

Благодарности към Радо и Иво :gott:
шоп - майстор
chapara написа:
n_a написа:
Ама как се уреди, че и попътно :-) Групата радва!
Да докладвам, акцията приключи успешно за един денИзображение

Благодарности към Радо и Иво :gott:
:supz: :partyman:

Много точен колега!

Такааа, има още керемиди. Не съм ги броил, но от снимките горе долу се вижда бройката. Май са около 300-400 бр, отделно има още горе долу толкова на улицата, които са на един съсед. Същите видове са + има и капаци. И той ги подарява.

Който е мераклия да ги заплюва тук или да ми пише на ЛС.

Условието е пак да се вземат горе долу за 1 седмица. Пречат ми! :)

Прикачен файл

SAM_9227.JPG
chapara - майстор
Еех капаците,капацитее :-D
MamaMy - майстор
Да, за капаците и аз бих се наредил нищо, че също подарявам керемиди. Голям кът са пусти капаци, а от там тръгват белите при мен. Чудя се дали не може да разцепя една тръба за мръсен канал Ф250 на по три ленти и да импровизирам едни капаци?
hidrazin - майстор
MamaMy написа:
Да, за капаците и аз бих се наредил нищо, че също подарявам керемиди. Голям кът са пусти капаци,...
Аз в момента съм на този хал - ремонт на покрив.
Капаците ми са най-малкия проблем - задължително нови, керамични. Не от ташaците на брамак, тондах ...
Преди седмица купих керемиди за подмяна по 20 стинки - като моите.
Днес/вчера докарах част от дървения материал и новите капаци - един пълен бус...
Днес ще дойде останалия дървен материал, мембраната и обшивките за комините.
В понеделник живот и здраве...ще се почва...
:partyman:
P.S.Капаците ми са 104 броя (старите). Купил съм 110 нови.
Като не стигнат - още.
За поадмазването на капаците ще пльосна в разтвора и оксидна боя...
jekasus - майстор
hidrazin написа:
За поадмазването на капаците ще пльосна в разтвора и оксидна боя...
Лента скъпа ли идва?
hidrazin - майстор
jekasus написа:
hidrazin написа:
За поадмазването на капаците ще пльосна в разтвора и оксидна боя...
Лента скъпа ли идва?
Коя лента, тази за сух монтаж на капаци ли?
Ако гледаш "промоцците" на тъпите продукти Брамак са направо ужасни.
И след "промоциите" които са на ужким цените им пак са двойни и тройни.
ПрИмоции Брамак
Металната им лента за под капаци е 86 кинта за 5 метра при нормална цена някъде около 30 лева за 5 метра.
На мен ще ми трябват 40-45 метра - 8-9 ролки или 690-780 лева + 100-тина лева за скоби (за капаци и за билните летви).
Иначе ако не са от Брамак пак си е скъпичко - към 300-350 лева.
Виж обаче за обшивката на трите комина купих от лентата на Wkaflex и съответните лайсни.
Но не по 118 лева от Брамак ("промоция" намалена от 132 лева :-D ) а по 60 лева ролката с безплатна доставка...
:partyman:
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 56

Тема "ПОДАРЯВАМ-" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: