• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
fore - майстор
Други се катерят по стълбовете......... :wink:

Поддържал си някакви синхронни генератори явно..... с Тиристорно Възбудително Устройстов, хубаво..... мощна работа. В електро-производството ли е, електро-транспорта ли, ВЕЦ-ове, къде е не мога да кажа......

Аз пък съм малко по сложен електичар вземащ разни решения, становища за разни ТК апаратури за хиляди, понякога милиони лева. Но ми се случва да ходя и в ОРУ или ЗРУ понякога за да усетя магнетизма на разликата в големите потенциалите на ВН по ВЛ....... :wink:
Виж там има разни малки моторчета и пневматика на превключвателите по шините....и по големи трафчета на релси... :lol:
В ТЕЦ Бобов Дол няма да забравя диаметъра на изводите на изходното от паро-турбината с изолацията на СН преди да се повиши през трафа до 110 КВ ВН. Като ф 300 канализационни..........

Един прост и неангажиращ съвет от мене- като не искаш да ти влизат така, не го прави и ти ............ :!:
kuger - майстор
Няма да е лошо да прочетеш това: http://www.manager.bg/%D0%BB%D1%8E%D0%B ... 0%BD%D0%B8

Повече не се занимавай с мен!
hidrazin - майстор
ефект на Дънинг-Крюгер
Имаш ли нещо общо с втория от двамата? :-D Хареса ми.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fLuvKUB2Ayo[/youtube]
:partyman:
kuger - майстор
Да, близък адаш ми е :-D
fore - майстор
kuger
първо, не аз а ти започна да се занимаваш с мене като обясняваше колко некомпетентен съм аз и колко запознат си ти с материята.
Второ като няма какво да кажеш, пак ти обясняваш как аз съм Профан чрез посочената статия.
И трето поради горните причини ми казваш да не се занимавам повече с тебе и едва ли не излиза че аз съм те търсил да даваш мнение и акъл тук...... :prayer:

Ако осмислиш добре горе написаното ще видиш че е добре ти да си прочетеш статията която предлагаш пак, а може да осъзнаеш че и нахалството ти е на ниво.

Оставям на страна че темата не е за профани, некомпетентни и други изяви на нахалство.

А колко "Компетентни" като тебе получиха директни поражения от ВН през годините в различните обекти ..........

----------
Човек ако не знае какво представлявате в действителност, ще си помисли че отсреща има божества за събеседници едва ли не..... :prayer:
kuger - майстор
[quote="fore"]kuger
първо, не аз а ти започна да се занимаваш с мене като обясняваше колко некомпетентен съм аз и колко запознат си ти с материята.
Второ като няма какво да кажеш, пак ти обясняваш как аз съм Профан чрез посочената статия.
И трето поради горните причини ми казваш да не се занимавам повече с тебе и едва ли не излиза че аз съм те търсил да даваш мнение и акъл тук...... :prayer:

Ако осмислиш добре горе написаното ще видиш че е добре ти да си прочетеш статията която предлагаш пак, а може да осъзнаеш че и нахалството ти е на ниво.

Оставям на страна че темата не е за профани, некомпетентни и други изяви на нахалство.

А колко "Компетентни" като тебе получиха директни поражения от ВН през годините в различните обекти ..........

----------
Човек ако не знае какво представлявате в действителност, ще си помисли че отсреща има божества за събеседници едва ли не..... :prayer:[/quote

Ее, нямаш спирачки, а?
След като си се писал енергетик, при това във висши технологии, от къде измъдри неонова вместо правилното луминисцентна лампа, бре? От къде извади пусковия кондензатор за ЛЛ, след като в стартера принципа е коренно различен, бре?
С какво право даваш грешни съвети, бре?
Кой те е учил, бре?
Какво си научил, бре?
Вземи, та се спри!! , и пак прочети статията!

пп: Има една истина: Глупавия е толкова глупав, че ни може да осъзнае това!! Как си вземал диплома не знам /не ми е и работа/, но майка им жална на тия под теб!
До като бачках се нагледах на такива "резултати от безплатното ни образование"! Дето хем са тъпи, хем с власт!
Капиш?

пп: Наистина, спри се, не си доубивай авторитета /дето го нямаш/! Без това си се осрал на доста места :shock:
fore - майстор
Абе явно не си си много с всичкия......... Че и дипломите ревизираш в тема за Ламби.......

Какъв авторитет в някакъв форум бе ........ :prayer:

Явно се имаш за Професор тук и спирам да не се занимавам повече с тебе че се орони Авторитета ти тук вече.... :lol:

Професор- форумен надприказчик I ранг ........ :prayer: Айде :axe: Боже.... Да не дава Господ..... :prayer:

Въпроса е какво се занимавам наистина с тебе...... и аз явно не си ценя времето особено. :?
Оставям те да се надписваш и надприказваш Професоре I.

-------------

И само да вметна че ако инженерите ни са калпави, то работниците със средно са ни направо като хваната от гората в повечето случаи !
kuger - майстор
fore написа:
Абе явно не си си много с всичкия......... Че и дипломите ревизираш в тема за Ламби.......

Какъв авторитет в някакъв форум бе ........ :prayer:

Явно се имаш за Професор тук и спирам да не се занимавам повече с тебе че се орони Авторитета ти тук вече.... :lol:

Професор- форумен надприказчик I ранг ........ :prayer: Айде :axe: Боже.... Да не дава Господ..... :prayer:

Въпроса е какво се занимавам наистина с тебе...... и аз явно не си ценя времето особено. :?
Оставям те да се надписваш и надприказваш Професоре I.
Наистина, вземи та се спри да се излагаш!
Чираче - майстор
kuger написа:

До като бачках се нагледах на такива "резултати от безплатното ни образование"! Дето хем са тъпи, хем с власт!
Капиш?

Това ме засегна ЛИЧНО. Вероятно не само мен.

Но да изясним въпроса с безплатното образование. Кога е имало такова, и какво е било качеството му? Съпоставимо ли е със съвременното, КУПЕНО?

И сам си отговарям. Безплатно беше образованието ЗА ВСИЧКИ преди 1989 г. В оня омразния строй. След това всичко е платено.
А дали е съпоставимо? Ами не, не е. Тогава се учеше за знания, а не заради дипломата. И тогава имаше изключения от страна на протежетата на Партията майка. А сега какво е - раздават джипове, правят томболи с цел привличане на кандидати за образование?
Мога да кажа със сигурност, че колегите от моето поколение бяха с качествено образование. За разлика от "колегите" след това. Не е допустима инженер да не различава болт от гайка, да не може да направи скица на детайл, камо ли чертеж. Е, има и изключения, но е малък процента.

Така, че по-кротко с изявленията!!!!!

КАПИШ?????????
Гост - специалист
Чираче написа:
Това ме засегна ЛИЧНО
Що, така? Не знаехме, че разполагаш с някаква власт...
Вероятно е другата причина :?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 10

Тема "Замана на луминисцентна с лед лампа." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: