• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
plamen6703 - майстор
Самият сайт като го отвори човек и прочете "съветите" как да разберем дали мобилният ни телефон се подслушва и как да открием скрити камери... става ясно, че това е сайт за зарибяване на наивници :-D
hidrazin - майстор
Chefo77 написа:
... че няма да върши особено много работа на колегата ...
Къв колега? Я му погледни постовете. Човека се занимава да рекламира съмнителни продукти от съмнителни магазини.
Просто използва форума за безплатна реклама на боклуци от смотани магазини.
Пускай го по течението...
:partyman:
Nimi - специалист
От Vinsic и Ancer съм много доволен. Каквото пише като капацитет отговаря на истината.

Много харесвам касетите на TOMO защото са с контрол върху всеки елемент.

Любопитно е едно зарядно на Xiaomi за АА батерии което може да се използва и като Power bank. Определено съм много доволен от него. В екстрена ситуация можеш да сложиш 4 обикновени батерии и да си заредиш телефона ;-)
petromaniq - специалист
Ами то по-просто зарядно има ли ... винаги може да заредиш Ли-йон батерия с 4 елемента без dc/dc преобразуватели при това с КПД 100% :-D. А за темата на питащия - да сложи 2 паралелни читави лаптопски елемента и няма да има грижа да си зареди поне един телефон. Един елемент е недостатъчен дори и за 1Ач батерия в предвид загубите и качеството. Проблема не е в използвания чип, а в липсата на качествени акумулатори. А това от снимките е наистина несериозно - детска играчка(даже моминска).Е. размера е от значение :lol:
velas - специалист
Nimi написа:
Каквото пише като капацитет отговаря на истината.
В какъв смисъл отговаря на истината? Пише 5000 mAh и зареждаш друга батерия с 5000 mAh ли?
Nimi - специалист
velas написа:
Nimi написа:
Каквото пише като капацитет отговаря на истината.
В какъв смисъл отговаря на истината? Пише 5000 mAh и зареждаш друга батерия с 5000 mAh ли?

20000mAh означава, че елементите в банката са с такъв капацитет, а не, че ще отдаде толкова енергия!

Имаш загуби от преобразуване които намалят отдаваната енергия.
От 20Ah/3.7V ще извади към 12.5~13Ah/5V. По-хубавите могат а извадят и малко повече.
Дефакто от батерия 20000mAh можеш почти напълно да заредиш 4 телефона с батерии по 4000mAh.
Това по показания на USB тестер при зарядка/разрядка.

Специално за Vinsic и Anker съм го тествал!
kolev_k - специалист
Що не си вземеш това?Не гледай че пише 20 А/ч,10А/ч е.Вътре са 5 елемента което ми се струва по реално.https://www.olx.bg/ad/vanshna-solarna-b ... 5z4Qg.html
Nimi - специалист
kolev_k написа:
Що не си вземеш това?Не гледай че пише 20 А/ч,10А/ч е.Вътре са 5 елемента което ми се струва по реално.https://www.olx.bg/ad/vanshna-solarna-b ... 5z4Qg.html
Имам такава! Страхотно фенерче е. Капацитета около 5Ah а солара е за заблуда на врага.
zmiori - специалист
Я вижте тука.

https://bazar.bg/обява-17369130/продава ... на-батерия

Не се подвеждаите от обявата. Прочетете съдържанието.
DMN - майстор
Ми то е ясно - батерията е с капацитет 20000 микроамперчаса :-D .
Щото за 15лв. такова у-во с батерия 20000 милиамперчаса няма как да стане, освен ако не е подарък.
Китайците са доста щедри от към нули. Пишат ги в данните колкото си искат. Аз обикновено, за да добия реална представа за техен продукт махам нулите(поне две).
Понякога се питам - Великата китайска стена, дали колко е дълга според китайците :? .
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Тема "Външна батерия powerbank" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: