Всички имаме коли, нали ?
nikito_sv - специалист
;)) колеги зъжалявам, че тук пиша, но не можах да намеря такава тема и по точно ме знам как.Искам да попитам къде мога да задам въпрос относно фирма Октопод, земедвлските производители.Как се плаща, колко се плаща и кога.Дали си струва да се работи за тях.Ако някой мое да юе опъти в правилната тема бих бил много благодарен.Благодаря и се извинявам още веднъж за неуместния въпеос тук в този раздел.
Pooh - майстор
Тук е раздел "Автомобили", няма много общо със земеделие ... опитай в раздел "Компютри" - там има умни глави - ще ти обърнат внимание.
nikito_sv - специалист
Pooh написа:
Тук е раздел "Автомобили", няма много общо със земеделие ... опитай в раздел "Компютри" - там има умни глави - ще ти обърнат внимание.

ти май не прочете, че се извинявам и , че не съм намерил правилната тема, за което съжалявам
Pooh - майстор
:lol: :lol: :lol:
Аз прочетох добре всичко, но ти май не вдяваш ... :wink:
Твоето е малко, като да ти се изтропа някой пред вратата, да ти звънне и да каже: "Извинявайте, не съм сигурен, дали точно това е подходящото място, за това лайно, но бихте ли го преместили където трябва?"

Както и да е. Забавно е да видя до къде ще стигне темата. Не се притеснявай - оттук нататък съм само зрител. :kaffee2:
keymaker - специалист
Тая работа намирисва яко, ще работиш като вол и ще ти платят все едно си лежал. Мой познат произвеждаше люти чушки и след хубавите приказки и обещания зимната реколта му я платиха по 80 ст. за кило. Неможеше да се отметне, че договора предвиждаше добри неустойки.
nikito_sv - специалист
Pooh написа:
:lol: :lol: :lol:
Аз прочетох добре всичко, но ти май не вдяваш ... :wink:
Твоето е малко, като да ти се изтропа някой пред вратата, да ти звънне и да каже: "Извинявайте, не съм сигурен, дали точно това е подходящото място, за това лайно, но бихте ли го преместили където трябва?"

Както и да е. Забавно е да видя до къде ще стигне темата. Не се притеснявай - оттук нататък съм само зрител. :kaffee2:


Кажи в коя тема да си задам въпроса или към някой форум тогава.Явно не е тук мястото ... пък и има е*ахти отношението от хората. Всеки се мисли за много по от другия
Димитър Димов - специалист
Ако питаш чичко Гугъл, ще ти каже и покаже всичко.Успех.
nikito_sv - специалист
Димитър Димов написа:
Ако питаш чичко Гугъл, ще ти каже и покаже всичко.Успех.


Показва ми коментари от преди 6 години
DMN - майстор
nikito_sv написа:
Как се плаща, колко се плаща и кога.
:? На мен ми се струва, че щом имаш интерес към работата, би трябвало да се свържеш лично с "Октопода" и на въпросите, които поставяш тук да ти отговорят от там. Нямам представа каква е тази фирма. Навремето имаше един италиански филм/сериал "Октопод", дано тази фирма няма нищо общо с тематиката на филма. :)
:partyman:

Тема "Глупав въпрос" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: