От мобилни телефони до цифрови камери
BlackBox - специалист
profesionalist_wood написа:
Е,кво да ти кажа,съдбата ми е отредила да живея добре. Ти какво можеш да работиш в Каблешково? Освен техничар по интернета, да връзва жиците по бетонните стълбове и да жули парцуцата
Поредният комлексар, който отишъл да чисти лайната във Франция и вече станал човек и важна клечка. :lol:
Съдбата ти отредила да живееш добре. До оня ден караше един Ескорт, който се разпадаше и живееше в ДУПКА. :lol:
:finga: :finga: :finga: :finga:
profesionalist_wood - майстор
BlackBox написа:
profesionalist_wood написа:
Е,кво да ти кажа,съдбата ми е отредила да живея добре. Ти какво можеш да работиш в Каблешково? Освен техничар по интернета, да връзва жиците по бетонните стълбове и да жули парцуцата
Поредният комлексар, който отишъл да чисти лайната във Франция и вече станал човек и важна клечка. :lol:
Съдбата ти отредила да живееш добре. До оня ден караше един Ескорт, който се разпадаше и живееше в ДУПКА. :lol:
:finga: :finga: :finga: :finga:
Много ти се иска Скоти. Какво да кажем с твоя умрелия Пасатко? Дори те е срам да кажеш че си го пратил на скрап в Надин.
Да,там гледат да си работиш и да не философстваш много. Но ти няма как да го проумееш. Там е друга култура. Там мрънкачи като теб няма да пробият,а ще има да плуват в лайната доста дълго време. Клошар ще си останеш.Въпрос на манталитет.А мрънкачите са с манталитет на курва
Това дали живея в дупка не е много сигурно при положение че в софия САМО наследствените ми апартаменти са 3,за останалите да не говорим.
BlackBox - специалист
profesionalist_wood написа:
Това дали живея в дупка не е много сигурно при положение че в софия САМО наследствените ми апартаменти са 3,за останалите да не говорим.
:lol: :lol:
Хвалиш се с нещо, за което с нищо не си допринесъл. Евала. Типичен Ганьо. Печелиш награда - златен Уй... :finga:
Kokar - специалист
Един глас за Lenovo Yoga.
Имам вече два такива таблета и следващия вероятно ще е такъв.

Имам някакви познания в ИТ областта...
Мога да коментирам Йогата, ако има интерес от питащия ...
profesionalist_wood - майстор
BlackBox написа:
profesionalist_wood написа:
Това дали живея в дупка не е много сигурно при положение че в софия САМО наследствените ми апартаменти са 3,за останалите да не говорим.
:lol: :lol:
Хвалиш се с нещо, за което с нищо не си допринесъл. Евала. Типичен Ганьо. Печелиш награда - златен Уй... :finga:

Скоти бягай в гетото да вържеш кабелите на стълба че Хасан е платил предварително и няма да те чака цяла седмица да си пусне интернета :-D
А дали съм допринесъл нещо това не те интересува. Затова си оскотявай в гетото с пасатко,там ще си вървежен

По темата: Аз държа на Самсунг,защото леново-то на майка ми започна да гасне без причина и стана бавен. Но то е до бройка да е дефектен,не марката.
BlackBox - специалист
profesionalist_wood написа:
...
Добре, пожелавам ти успехи тогава. Ако обичаш, не ме цитирай повече.
profesionalist_wood - майстор
BlackBox написа:
profesionalist_wood написа:
...
Добре, пожелавам ти успехи тогава. Ако обичаш, не ме цитирай повече.
Добре Скоти,няма да те цитирам :roll: :winkgrin:
gogo7777 - майстор
profesionalist_wood написа:
....Тия дни ще изляза из околностите на Ница да свърша някои неща и да оправя договорите със германците и после обратно в Париж. Е,кво да ти кажа,съдбата ми е отредила да живея добре. Ти какво можеш да работиш в Каблешково? Освен техничар по интернета, да връзва жиците по бетонните стълбове и да жули парцуцата
Нали щеше да одиш у Рейкявик да чистиш риба, бе......кво стана не те ли искат?
.....че опраиш договорите с германците :lol: :lol: :lol:
Казах ти преди, да те уредя в Шимони, ще ковеш палета и ще се заглеждаш по скьорките :-D
profesionalist_wood - майстор
gogo7777 написа:
profesionalist_wood написа:
....Тия дни ще изляза из околностите на Ница да свърша някои неща и да оправя договорите със германците и после обратно в Париж. Е,кво да ти кажа,съдбата ми е отредила да живея добре. Ти какво можеш да работиш в Каблешково? Освен техничар по интернета, да връзва жиците по бетонните стълбове и да жули парцуцата
Нали щеше да одиш у Рейкявик да чистиш риба, бе......кво стана не те ли искат?
.....че опраиш договорите с германците :lol: :lol: :lol:
Казах ти преди, да те уредя в Шимони, ще ковеш палета и ще се заглеждаш по скьорките :-D
Вече съм подписал. Останалото е фирмена тайна :wink:
Не ща в Шимони. Добре съм си у Париж. Ами другия месец съм в Исландия и може да пратя картичка на Скоти като имам време
gogo7777 - майстор
И аз подписах......
.....глей сега как е при мене :wink:
Прикачен файл:
18198762_711262532380252_2416880837003810367_n.jpg
18198762_711262532380252_2416880837003810367_n.jpg (42.38 KиБ) Видяна 1549 пъти

Тема "Избор на таблет - Lenovo Yoga 2, Samsung Tab Pro SM T320" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: