Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
kolcho - специалист
velas написа:
А аз може ли да питам къде е видял "брояча на булсатком които блокира каналите"? :)
Еееее, ама и ти си един..... броячът се намира точно под пробката за нивото на маслото, наведи се малко и ще го видиш как си цъка там !
:partyman:
Games - помощник
velas написа:
А аз може ли да питам къде е видял "брояча на булсатком които блокира каналите"? :)
броячат се намира в меню други време до блокиране и ок
velas - специалист
Това е само информация за ECM оторизацията на чипа на картата ти, идваща с една много сложна таблица, заедно с телевизионния сигнал от спътника, изпращано от сървърната система на Булсатком... Надявам се, че ти го обясних максимално опростено.

А мога и още - ти виждаш светлината на светофара, но нямаш никакво касателство със светофарната уредба, която командва светлината.
profesionalist_wood - майстор
preslav написа:
Games написа:
kolcho написа:

Охо, имаме си прохождащ крадец във форума?
Здравейте, крадецо, как е бизнеса - върви ли?
:lol:
надявам се че с ваша помощ ще стана майстор крадец
Фин си в изказа си - ей ся всички станахме крадци, че и майстори на всичкото отгоре. Как пък никой до сега не попита как се краде акъл???
Кокошкарска работа - аз да можех да открадна един милион, ама не яйца ами евро пак щях да се замисля дали тук да попитам.
Аз мога да крада акъл :-D :-D Всичко го попивам и се правя на разсеян само и само да се изпусне човекът отсреща някоя тайна..

Номера с каналите става на приемник на STRONG от старите без карта :-D Само трябва да се разбъзикат настройките в менюто и да се въведат поредица от числови символи след хванатия сигнал (наричаше се ,,чийт,,) Номера вървеше преди години при югославяните,сега не знам как е. :? Просто не ми е минавало през ума да го правя при положение че хващах 3000 канала....Най ме кефеха сех каналите в зората на демокрацията :-D
petromaniq - специалист
Авторчето на темата да почне работа и да си плаща! Безплатен обяд нямааа :-D
Games - помощник
petromaniq написа:
Авторчето на темата да почне работа и да си плаща! Безплатен обяд нямааа :-D
има има безплатен обяд само да занаеш как да си го приготвиш а този форум представлява готварска книга
petromaniq - специалист
Досега това ли разбра от форума или си комуникирате на лични? Кой как да реже пиновете на EEPROM-а :)

Тема "Булсатком" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: