• 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 512
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
dobrev - специалист
Един доста не стандартен подход - купувате си пелетно съоръжение втора ръка на полавин цена, пускате го сам или с приятел разбирач и си гледате кефа. С останалите пари купувате два-три сезона пелети! На оптимистите пожелавам успех и поддръжка от форума!
martolk - специалист
Ndp007 написа:
Моята още стои с непопълнена гаранция макар че продавача вече идва да я гледа и каза че ще идва да пуска по нататък, аз съм я инсталирал и мисля и сам да си монтирам WiFi даже вече съм го поръчал направо от Натурела така че кво да ви кажа всичко е измислица. Ааа иначе имам касова бележка и листа за гаранцоята е в мен ама празен де. Не знам за кво са тия 150 лв. ама е безсмисленно щото ако не тръгне може да ви кажат че сте я повредили докато сте я носили.
Колега, като дойде wifi-то внимавай с поставянето. Платката е 1 милиметър и е доста крехка. При щракането на пластмасовите дистанционери бъди особено внимателен с натиска.
m.eit - специалист
andy_forresite написа:
От грейко инженеринг да проведат изпит на някой от следващите семинари без предупреждение. Елементарни 10 въпроса и 2-4 с повишена трудност. Който не събере 8 верни отговора, от фирмата да прекратят отношенията (граждански договор или каквито са там) с него и да му се забрани да се приближава на по-малко от 2 метра до техен продукт. Стегнете ги в кръста че ще им пратя данъчните на място. Много ме съмнява да декларират какво получават от хората.
Форумът се чете много повече отколкото някои хора си мислят и оказва голямо влияние върху клиентите. Още 1-2 оплаквания по какъвто и да е повод, особено пък свързани с качествата на камината и всеки ще се убеди в писанията ми.
Въобще не се съмнявам в качеството на камината,ами се дразня от пълната липса на професионализъм на въпросната персона,и пропуските на грейко такива индивиди да им съсипват доброто име! :weedman: Дори и при фабричните настройки вадеше 83–90градуса на димните газове , при 63 градуса на водата,това на 3– та мощност(максималната) Д
Ndp007 - специалист
martolk написа:
Ndp007 написа:
Моята още стои с непопълнена гаранция макар че продавача вече идва да я гледа и каза че ще идва да пуска по нататък, аз съм я инсталирал и мисля и сам да си монтирам WiFi даже вече съм го поръчал направо от Натурела така че кво да ви кажа всичко е измислица. Ааа иначе имам касова бележка и листа за гаранцоята е в мен ама празен де. Не знам за кво са тия 150 лв. ама е безсмисленно щото ако не тръгне може да ви кажат че сте я повредили докато сте я носили.
Колега, като дойде wifi-то внимавай с поставянето. Платката е 1 милиметър и е доста крехка. При щракането на пластмасовите дистанционери бъди особено внимателен с натиска.
Благодаря за съвета ще внимавам да не го прецакам само че шще го забавя защото искам да си сменя и управлвнието на бойлера гледам че наттурела имат като за моя ама още го мислят какво да е.
Makro - напреднал
Вземи си Green Eco Therm Lily - сериозна, добре работеща камина . Голям , разтоварен топлообменник, MicroNova управление, 2990 с ДДСе по сайтовете
filmatoplo - майстор
Вайфая може ли да слага пелети в бункера и да почиства камината :wink:
martolk - специалист
Makro написа:
Вземи си Green Eco Therm Lily - сериозна, добре работеща камина . Голям , разтоварен топлообменник, MicroNova управление, 2990 с ДДСе по сайтовете
Преди да поръчам Грейкото я гледах. Ужасно грозна е. Най-грозната измежду тези, които ми бяха варианти. С нищо не ме впечатли като качество на изработка. Турска е, не че значи кой знае какво, но е добре да знае човек. Освет това съм чувал легенди за лоша сервизна поддръжка. Виж, Виттория-В е друга бира, а цената - почти същата.
benimm8808 - специалист
martolk написа:
Makro написа:
Вземи си Green Eco Therm Lily - сериозна, добре работеща камина . Голям , разтоварен топлообменник, MicroNova управление, 2990 с ДДСе по сайтовете
Преди да поръчам Грейкото я гледах. Ужасно грозна е. Най-грозната измежду тези, които ми бяха варианти. С нищо не ме впечатли като качество на изработка. Турска е, не че значи кой знае какво, но е добре да знае човек. Освет това съм чувал легенди за лоша сервизна поддръжка. Виж, Виттория-В е друга бира, а цената - почти същата.
Коя е камина е турска бе колега LILY? Нещо си в грешка.
martolk - специалист
benimm8808 написа:
martolk написа:
Makro написа:
Вземи си Green Eco Therm Lily - сериозна, добре работеща камина . Голям , разтоварен топлообменник, MicroNova управление, 2990 с ДДСе по сайтовете
Преди да поръчам Грейкото я гледах. Ужасно грозна е. Най-грозната измежду тези, които ми бяха варианти. С нищо не ме впечатли като качество на изработка. Турска е, не че значи кой знае какво, но е добре да знае човек. Освет това съм чувал легенди за лоша сервизна поддръжка. Виж, Виттория-В е друга бира, а цената - почти същата.
Коя е камина е турска бе колега LILY? Нещо си в грешка.
Точно тя! В Ерато, които са официален вносител ми го казаха. Освен да са ме излъгали, а тя всъщност да се произвежда във Верона Италия...
filmatoplo - майстор
:) Нали ги оправихме по психология камините :) .

Човек с мерак но с малък бюджет - Голденфайер.
Човек с възможности но без информация - Бурнит.
Човек с възможности но не знаещ за Грейко - Екоспар кли Виктория .
Човек с възможности и информация -Грейко.
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 512

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: