• 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 512
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
martolk - специалист
Не го мисли кабела. Честито, реши си проблема! Явно имат проблеми с ОТК. След като моят случай не е изключение, горещо препоръчвам преглед за въпросния пропуск още преди да сте я въвели в експлоатация. Колега, сега можеш да си качиш температурата на водата без да се притесняваш дали няма да прегрее. Ако още има хора, които твърдят, че прегряването е нормално при тия жеги и не се дължи на някакъв производствен пропуск, да пият една студена вода.
filmatoplo - майстор
Добре датчика ако не е вкаран добре и не контактува ще покаже по малко температура ,ама хората около камината не забелязаха ли колко е реалната .Нямам случай без да пипам тръбите и реално да ги следя ,термометрите си ги знам че послъгват :) с 2-3-5 градуса .И не го вярвам аз това че камината на реални 95 градуса не мирише на изгоряло и не издава плашещи звуци ,който не вярва да си даде камината да му демонстрирам - гаранция ще се скрие зад гардероба . :wink: Седяхте и се любувате на камината докато тя пържи на 95 - странно ,без никой да каже -Опа тука нещо не е наред .
Ndp007 - специалист
Конектора беше стегнат. Този път камината започна по-борзо да отчита повишаването на температурата и тръбите бяха по-студени от предните пъти. Специалиста който идва беше я оставил на 55 гр. и бързо си намали мощността, но вдигнах на 60 и се задържа на 52-53 и се наложи да и увелича и горивото но не до край мисля че я оставих на 11,7Kw и почна да вдига градусите но я изгасих че трябваше да излизам. Дано да нямам проблеми повече.
martolk - специалист
"filmatoplo", вярваш или не, нямаше нито особени звуци, нито мирис на изгоряло (изключвам мириса на боя при първото напичане). Ръката ми не е уред за измерване на температура, така че не съм разбрал реалната температура на флуида след пипане. Да си чешем езиците и да повтаряме едни и същи неща, не намирам смисъл, но ако ти виждаш такъв - ОК.

"Ndp007", няма да имаш проблеми с това повече. За друго, тепърва ще разберем, но силно се надявам да няма. Ще пия една бира за добре свършената работа :).
filmatoplo - майстор
Извинявам се говорех по принцип , пожелавам успешен отоплителен сезон с камините . :) Горещо е да чеша мойта ,не ми се мисли имам на паля на клиенти ,днес Стайния термостат у нас беше на 29,2 гр.баси жегата ако запаля камината колко ще стане :? 40 ли :lol: .
n.ganev - майстор
То сега за някои все още е сезона на дините, чехкините, рускините еееех
filmatoplo - майстор
Някой обеща ли клип на пустата камина в действие ,с едно минаване през менюто на дисплея .
filmatoplo написа:
Някой обеща ли клип на пустата камина в действие ,с едно минаване през менюто на дисплея .
Еми... пусни ти клип на "пустата камина " - нали си дистрибутор, ама гледай да е по-рекламен!
Ndp007 - специалист
filmatoplo написа:
Някой обеща ли клип на пустата камина в действие ,с едно минаване през менюто на дисплея .
не мога да кача клип все не ми харесва формата
nokoniko - специалист
Ndp007 написа:
filmatoplo написа:
Някой обеща ли клип на пустата камина в действие ,с едно минаване през менюто на дисплея .
не мога да кача клип все не ми харесва формата
Качи го в тубата и дай линк.
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 512

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: