• 1
  • 2
Вашето лично помещение
nataliq - помощник
Ще правим ремонти вкъщи и отдавна се каним да вземем един електронен детектор, който би ни спестил много главоболия. Колко пари г/д струва един наистина надежден детектор?
gnt69 - майстор
nataliq написа:
Ще правим ремонти вкъщи и отдавна се каним да вземем един електронен детектор, който би ни спестил много главоболия. Колко пари г/д струва един наистина надежден детектор?
Това за какво за хъркане ли. :partyman:
plamen6703 - майстор
Колко ще е надежден не е сигурно, но под 200 лв. е несериозно като оферта... ще струва колкото струва :partyman:
sstefanov - майстор
Хубавият детектор е най-малко 300 лв! Другите не детектират толкова много. :-D
gnt69 - майстор
Какво детектирате у таз спалня
nikolov333 - майстор
Съкращението г/д ме затрудни малко повече от разгадаването на въпроса с детектора.. Та да обобщим до тук 300 г/д 200лв. :-D
djendov - специалист
Според мен, зависи от г/д...
Електронен е поне 200лева.
Детектор и той още 200лева.
Общо двете към 500...г/лв/д
Andri01 - майстор
И каква работа ще върши този детектор,поне г/д..."горе/долу " ?? :?
fbr - майстор
gnt69 написа:
Какво детектирате у таз спалня
Видя че автора е жена, и айде в спалнята. Къде става дума за спалня във въпроса, така и не видях. "Попитахме сто човека" за какво се използва електронен детектор при ремонт в къщи. Най-срещания отговор е следния: Електронен детектор
gnt69 - майстор
fbr написа:
gnt69 написа:
Какво детектирате у таз спалня
Видя че автора е жена, и айде в спалнята. Къде става дума за спалня във въпроса, така и не видях. "Попитахме сто човека" за какво се използва електронен детектор при ремонт в къщи. Най-срещания отговор е следния: Електронен детектор
Ами публикуван е въпроса в раздел /Преустройство, ремонт и реновиране / Спалня. И аз като чуя спалня и получавам най различни асоциации. Ама за какво е тоя детектор в спалнята не разбрах. :partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Електронен детектор?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: