Най - вълнуващия въпрос зимно време.
колко чували нарязани и нацепени cа 1 кубик дърва ?
plamen6703 - майстор
Така зададен въпроса е от серията "тъпи въпроси" :partyman:
fbr - майстор
А чувалите с какъв обем са.
plamen6703 - майстор
zxcvbnm111 написа:
ясно
и ти не знаеш
Ти не знаеш какво питаш и за какъв кубик става дума за пространствен или плътен кубик, не знаеш какъв е размера на чувалите... нищо не знаеш, но питаш. Като разбереш /ако разбереш/ пиши и може да ти се помогне, а може и да си безнадежден случай :wink: :partyman:
Andri01 - майстор
Ей,лоши хора. Като не знаете,що отговаряте на човека така? Аз си ги събирам в един чувал. :?
krasi92 - майстор
Един чувал ги събира спокоино
plamen6703 - майстор
Не трябва да е пълен до горе чувала, трябва да остане място за връзване :partyman:
шоп - майстор
Andri01 написа:
Ей,лоши хора. Като не знаете,що отговаряте на човека така? Аз си ги събирам в един чувал. :?
+1
чувала се нарича бигбег:-)

Успехи на мързеливите!
andy_forresite - майстор
Ако се пита за малките чували, в които по наше село си взимаме рентата :-D (0,40 лв/бр нов чувал), то просто ги подреждаш на куп с размери 1м/1м/1м - дължина, ширина, височина. Слагаш отгоре още 20 см (да стане 1,20 м) поради разстоянието м/у дървата в чувалите и ето колко чувала побират 1 кубик нарязани и нацепени дърва. Зависи и колко са напълнени :) . Пълни няма да са много на брой - според мен 15-16 чувала, ако са от типа зеблени, сезалени ... абе едни бЕли са :)

Тема "колко чували нарязани и нацепени cа 1 кубик дърва" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: