Ако незнаете къде да постнете въпрос или мнение, тука е мястото.
preslav - майстор
След смяната на покрива ми останаха старите цигли - според майсторите, които ги сваляха били два вида, но не им разбирам. Свалени са от 65 квадрата покрив, предпоагам са останали здрави за около 50 квадрата. Тестът за здравина е направен при демонтажа, циглите се хвърляха върху земята от височина 2.5 - 3 метра. Единственото ми условие е заедно със здравите цигли да се изнесат и счупените, а също така за изнасянето на здравото и счупеното да не се ползват мургави помощници.
На проявилите интерес ще предоставя снимки как са изглеждали циглите на покрива, защото цветово се разминават.
шоп - майстор
@preslav,

защо не пуснеш темата в подарявам?

Тази година и аз подарих над 125м2 керемиди чрез този форим. 1/2 от тях взе многоуважаемият от мен колега "чапара" В последствие още двама колеги си взеха по над 30м2 керемиди

В крайна сметка всички останахме доволни и познанството ни от виртуално стана реално.
torbalan - Дървен философ
Не се съгласявай да извозват първо здравите.

Или всичко до чисто на веднъж или извозват здравите последни...
preslav - майстор
шоп написа:
@preslav,

защо не пуснеш темата в подарявам?

Тази година и аз подарих над 125м2 керемиди чрез този форим. 1/2 от тях взе многоуважаемият от мен колега "чапара" В последствие още двама колеги си взеха по над 30м2 керемиди

В крайна сметка всички останахме доволни и познанството ни от виртуално стана реално.
Търсих къде е това "подарявам", но не го намерих - старост-нерадост. Ако можеш препрати темата на мястото и илипросто дай линк на интересуващите се. Аз наистина подарявам и разчитам на мъжката дума, че ще се извози всичко. Пък каква ракия имам... няма да казвам, че само заради нея ще дойдат.
Andri01 - майстор
А може ли само ракията...да се извози? Айде,да не ти вземам и циглите,де. :? :)
шоп - майстор
preslav написа:

В крайна сметка всички останахме доволни и познанството ни от виртуално стана реално.
Търсих къде е това "подарявам", но не го намерих - старост-нерадост. Ако можеш препрати темата на мястото и илипросто дай линк на интересуващите се. Аз наистина подарявам и разчитам на мъжката дума, че ще се извози всичко. Пък каква ракия имам... няма да казвам, че само заради нея ще дойдат.[/quote]


Не мога да пратя темата в тема: "подарявам" не съм модернатор
Ето я темата: viewtopic.php?f=57&t=44649&hilit=%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%8F%D0%B2%D0%B0%D0%BC+%D0%BA%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D0%B4%D0%B8&start=310

на тази страница и предишната и аз и колегата @lov си подарихме керемидите:-)
Чираче - майстор
Подари ги на Фитилчо - той е любител на старинната архитектура от преди век. :lol: Концептуално е скаран със съвременното строителство. :shock:
preslav - майстор
Чираче написа:
Подари ги на Фитилчо - той е любител на старинната архитектура от преди век. :lol: Концептуално е скаран със съвременното строителство. :shock:
Всеки е добре дошъл.
SEV - специалист
На мен ми трябват около 50 броя от старите керемиди.Визирам тези които са извити,мисля им казват цигански.Ако са от тях,бих се радвал да те отърва с една част от тях.
шоп - майстор
SEV написа:
мисля им казват цигански.
Май турски се наричат :?

Тема "Подарявам използвани цигли" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: