Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Здравейте,четох предната статия за сушилните и понеже и нашата е втора употреба ни гложди мисъл та дали програматора е наред,защото като зададем програма с определено време,примерно остават 30минути и изведнъж на дисплея се появява,че остават още 1.05минути.Сушилнята е Miele T7744c. Нормално ли е това и ако има някакво обяснение какво е то.Благдаря ви предварително!
plamen6703 - майстор
Радвай се, че си купил умна сушилня :) има сензор, който измерва влажността и променя времето за сушене... с две думи всичко е ОК, освен ако не е ОК :wink: :partyman:
moimoimoi - майстор
и моята е така
все пак целта е да изсуши дрехите а не да свърши времето на програмата
plamen6703 написа:
Радвай се, че си купил умна сушилня :) има сензор, който измерва влажността и променя времето за сушене... с две думи всичко е ОК, освен ако не е ОК :wink: :partyman:
Благодаря на отзовалите се :) значи всичко е нормално и да не я връщам? :)
А някой може ли да ме посъветва как да я почистя по детайлно,налага ли се разглобяване,понеже има места ,кудето не може да се стигне без разглобяване .
plamen6703 - майстор
Почиства се мрежестия филтър и каквото е посочено в упътването за експлоатация. :partyman:
plamen6703 написа:
Почиства се мрежестия филтър и каквото е посочено в упътването за експлоатация. :partyman:
Благодаря много !!!

Тема "Сушилнята променя оставащото време за сушене" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: