Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
Абе качете челна снимка на главата на Грейко ,ама не нарисуваната ,има я но аз от моя таблет не мога да я кача .За оптодвойката ли говориш - тя не играе роля на фото клетка за пламъка .
Последна промяна от filmatoplo на вт ное 14, 2017 9:03 pm, променено общо 1 път.
stelibg - специалист
filmatoplo написа:
През малкия шнек ли .клетката е извън тръбата от дясно .напред не вижда реална светлина ами отразена .
Топло-топло, имаше такава игра, нали?

Я вземете едно фенерче и светнете през отвора, където стои фотодатчика. Тогава ще ви "светне" откъде свети.

А, отностно поста, че въздуха щял да ходи на .... При толкова много дупки да избере точно тази ли.

Типично българси форум ;(. Затова предпочитам Hub.ru, Nag.ru и 4pda.ru :)
Rumen72 - специалист
filmatoplo написа:
Абе качете челна снимка на главата на Грейко ,ама не нарисуваната ,има я но аз от моя таблет не мога да я кача .За оптодвойката ли говориш - тя не играе роля на фото клетка за пламъка .
те ти

Прикачен файл

peletna-gorelka-greyko-rb-20-5-20kw-1_9139.jpg
peletna-gorelka-greyko-rb-20-5-20kw-1_9139.jpg (43.1 KиБ) Видяна 899 пъти
n.ganev - майстор
На всички казвам, че след като подпиша гаранцията на даден продукт може ако иска да го разреже с ъгрошлайфа, но за да важи гаранцията си има определени условия, с които съгласието на пациента се доказва с подписа му на допълнителен документ
Чудесно място е открил колегата за подаване на допълнително гориво - напр. мазут Баси #-o
Мнооого назад в темата бях писал, че съм свидетел на стотици килограми изхвърлено джелязо за скрап в дерзание за достигане на оптимална горивна камера ама както оня с Калашника беше писал някога " Чукча не читатель, Чукча писатель" ще добавя - И разбиратель. Той конструктора яде доматите с коловете, а аз като садя картофи слагам в гнездото тротил и кантар, та като стане 5 кила род да се взриви и само да събирам - да не копам де :lol: :lol: :lol:
n.ganev - майстор
Е то докато напиша още много бисери се родили тук. Ква втора фотоклетка кви 5 лева Баси #-o
Rumen72 - специалист
n.ganev написа:
На всички казвам, че след като подпиша гаранцията на даден продукт може ако иска да го разреже с ъгрошлайфа, но за да важи гаранцията си има определени условия, с които съгласието на пациента се доказва с подписа му на допълнителен документ
Чудесно място е открил колегата за подаване на допълнително гориво - напр. мазут Баси #-o
Мнооого назад в темата бях писал, че съм свидетел на стотици килограми изхвърлено джелязо за скрап в дерзание за достигане на оптимална горивна камера ама както оня с Калашника беше писал някога " Чукча не читатель, Чукча писатель" ще добавя - И разбиратель. Той конструктора яде доматите с коловете, а аз като садя картофи слагам в гнездото тротил и кантар, та като стане 5 кила род да се взриви и само да събирам - да не копам де :lol: :lol: :lol:
Ако сложи на вътрешната дупка и жигльор - ще има смесване с въздух и идеална горивна смес - баси рационализацията!!!!
ИСКАААММММ ПРОЦЕЕЕНТ!!!!
stelibg написа:
filmatoplo написа:
През малкия шнек ли .клетката е извън тръбата от дясно .напред не вижда реална светлина ами отразена .
Топло-топло, имаше такава игра, нали?

Я вземете едно фенерче и светнете през отвора, където стои фотодатчика. Тогава ще ви "светне" откъде свети.

А, отностно поста, че въздуха щял да ходи на .... При толкова много дупки да избере точно тази ли.

Типично българси форум ;(. Затова предпочитам Hub.ru, Nag.ru и 4pda.ru :)
Стели, на мене ми светна преди доста време, поради което немам твоите проблеми, а ти оди дека ти е кеф. Язе съм си добре тука, с Горелкото.
Елеееее, Ганеф, ти жуф ли си уа?
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на вт ное 14, 2017 9:21 pm, променено общо 1 път.
Rumen72 - специалист
n.ganev написа:
Е то докато напиша още много бисери се родили тук. Ква втора фотоклетка кви 5 лева Баси #-o
Е па тъй казват грейковците - за лаиците оптодвойка и фото клетка е едно исъщо - затуй казвам значи дън ги бъркат :-D :-D :-D :-D

Прикачен файл

1.jpg
1.jpg (51.98 KиБ) Видяна 876 пъти
stelibg - специалист
n.ganev написа:
Е то докато напиша още много бисери се родили тук. Ква втора фотоклетка кви 5 лева Баси #-o
Не е фотоклетка, макар че може и така да се каже. Оптрон - служи да предпази малкият шнек от препълване. Намира се отстрани на вертикалната тръба, в която големият шнек подава на малкият ..... Изнесен е силно в страни, за да не се запрашава от пепелта. Ясно е вече, нали?
andy_forresite - майстор
Мисля че отделихме твърде много внимание на една дупчица 5 мм. Така е решил така е направил. Ейй, човек да не сподели нещо във форум.
Актуален е въпросът за запалките. Цената от 106 лева е висока. А за кои запалки говорите - за японските 320 вата или за другите? Как да разбера моята каква е?
На двама приятели се препълни. Не знам поради каква причина е станало.
Последна промяна от andy_forresite на вт ное 14, 2017 9:23 pm, променено общо 1 път.

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: