Най - вълнуващия въпрос зимно време.
stelibg написа:
n.ganev написа:
Е то докато напиша още много бисери се родили тук. Ква втора фотоклетка кви 5 лева Баси #-o
Не е фотоклетка, макар че може и така да се каже. Оптрон - служи да предпази малкият шнек от препълване. Намира се отстрани на вертикалната тръба, в която големият шнек подава на малкият ..... Изнесен е силно в страни, за да не се запрашава от пепелта. Ясно е вече, нали?
Момко, на кого са обясняваш?!!
Rumen72 - специалист
stelibg написа:
n.ganev написа:
Е то докато напиша още много бисери се родили тук. Ква втора фотоклетка кви 5 лева Баси #-o
Не е фотоклетка, макар че може и така да се каже. Оптрон - служи да предпази малкият шнек от препълване. Намира се отстрани на вертикалната тръба, в която големият шнек подава на малкият ..... Изнесен е силно в страни, за да не се запрашава от пепелта. Ясно е вече, нали?
ЯППП - говориш с електротехник и електрончик, ма нищо може после и за триаците да ми обясниш :wink: :wink: :wink: :wink:
Rumen72 - специалист
andy_forresite написа:
Мисля че отделихме твърде много внимание на една дупчица 5 мм. Така е решил така е направил. Ейй, човек да не сподели нещо във форум.
Актуален е въпросът за запалките. Цената от 106 лева е висока. А за кои запалки говорите - за японските 320 вата или за другите? Как да разбера моята каква е?
На двама приятели се препълни. Не знам поради каква причина е станало.
Щооо бее - тъкмо стана интересно , пък и имам време!
stelibg - специалист
[/quote]
Стели, на мене ми светна преди доста време, поради което немам твоите проблеми, а ти оди дека ти е кеф. Язе съм си добре тука, с Горелкото.
Елеееее, Ганеф, ти жуф ли си уа?[/quote]

Нямам проблеми с грейкото, може би малко ме дразни com port-а, щото е средство за комуникация от миналият век. Иначе вече имаме две клонирани горелки, но с по-читави контролери ;). И затова дупча смело

П.С - извинявам се, ако съм обидил някого с лаишкото си обяснение за оптроните. Не съм електротехник - моята сила е в srcnat, dstnat, OSPF, BGP, cli, apt-get ...
Rumen72 - специалист
stelibg написа:
Стели, на мене ми светна преди доста време, поради което немам твоите проблеми, а ти оди дека ти е кеф. Язе съм си добре тука, с Горелкото.
Елеееее, Ганеф, ти жуф ли си уа?[/quote]

Нямам проблеми с грейкото, може би малко ме дразни com port-а, щото е средство за комуникация от миналият век. Иначе вече имаме две клонирани горелки, но с по-читави контролери ;). И затова дупча смело

П.С - извинявам се, ако съм обидил някого с лаишкото си обяснение за оптроните. Не съм електротехник - моята сила е в srcnat, dstnat, OSPF, BGP, cli, apt-get ...[/quote]
Нямаш грижи , пък и не сме обидчиви, дет са вика , знаем са кво представляваме и не ни пука кво мислят другите /Без обид!/
gnt69 - майстор
andy_forresite написа:
На двама приятели се препълни. Не знам поради каква причина е станало.
Защото не им се въртят малките щнекове. А за запалките се услушваме някой да разглоби и да замери само размера е важен. Дали 100 или 300 вата :partyman:
Rumen72 - специалист
Да вкарам питанка - дистрибутор /представител / на Грейко за Шумен са "Инстал инг "- некой да има нещо общо с тях?
n.ganev - майстор
Rumen72 написа:
ЯППП - говориш с електротехник и електрончик, ма нищо може после и за триаците да ми обясниш
Rumen72, 90та година издрах земята да намеря NE555 за дипломна работа в техникума :yawinkle:
Rumen89 - специалист
Тази дупка на горелката ми се струва несериозна работа. От както съм я настройл горелката и съм я и гасил. Разхода си е добър според мен и не мисля, че трябва да се правят допълнителни промени по самата горелка. Може ли някой да сподели малко по подробно как се смяня запалката, че моята я взех втора употреба.
n.ganev - майстор
При този модел се сменя направо горелката :lol:
По-лесно е :drinkers:

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: