Нека намерим най-тънките цени.
Virtex - майстор
Някои има ли информация ще има ли "Черен петък" тази година със заслужаващи оферти ?

Визирам техника - инструменти, прибори и т.н. из родните магазини.

Има хора, запознати с материята във форума ( търговци ), ще ми е интересно дали може да споделят планува ли се нещо.

Като става дума за реални промоции, не увеличенията преди петъка, после "намалено" до реалната му цена :)
toshetozaz - специалист
Точно за такава тема си мисля от вчера.Ако някой има информация за Тръпкови ,Войнишйи и т.н. нека сподели.Сутринта видях,че Ники Клочев подготвя нещо.Другите за които знам ,че пускат някоя читава оферта са Емаг.
pgt - специалист
toshetozaz написа:
Точно за такава тема си мисля от вчера. Ако някой има информация за Тръпкови, Войнишйи и т.н. нека сподели.Сутринта видях,че Ники Клочев подготвя нещо. Другите за които знам ,че пускат някоя читава оферта са Емаг.
За Тръпкови Чефо да сподели той е по наясно там нали са му градски :wink: За Войнишки не знам да пускат черен петък освен намаления в магазина ама мога да прескоча някой ден на място и да питам, а пък Емаг мисля някой каза май за 25.11 но не съм сигурен на 100 % :)
Virtex - майстор
emag-а е на 24ти, което си е петък ( не събота 25ти ).

Минали години имаше в някои от веригите намаление само в магазините ( без обявени цени на сайтовете ) и може тази пак да е така.
sstefanov - майстор
Внимавайте какво купувате и сравнявайте цените:
viewtopic.php?f=57&t=57817&p=890835#p890835
nautilus33 - майстор
Аз за това от емаг не пазарувам. Щото всички промоциики са им едни такива...
pgt - специалист
Virtex написа:
emag-а е на 24ти, което си е петък ( не събота 25ти ).
Лека грешка в изчисленията, то е ясно че трябва да е петък, но не гледах календара и карах по памет че беше двайсет и някой си.
Та значи 24 е сигурно. Дерзайте и гледайте хубаво цените :supz:
Virtex - майстор
Не само емаг-а правят подобни неща ( Амазон също в някаква степен ), затова попитах за реални намаления :)

Може някои да знае, дори да не са точни оферти, поне къде да се гледа.

Поне аз научих за някои алтернативи на големите вериги във форума ( специално за инструменти ), защото не излизат в google като търся конкретни неща и затова попитах дали някои има повече информация :)
nautilus33 - майстор
Аз, както препоръчаха по-горе, винаги сравнявам цените, и след като няколко поредни пъти хванах емаг, че спекулират, вече дори не им отварям сайта.
pgt - специалист
nautilus33 написа:
Аз, както препоръчаха по-горе, винаги сравнявам цените, и след като няколко поредни пъти хванах емаг, че спекулират, вече дори не им отварям сайта.
Е по някога изпадат изгодни работи и там, но трябва да си много в час с цените, не само преди това в Емаг, а и на други места от където може да се купи търсеното нещо. Е тогава може да се прецени да ли намалението е реално и си струва :yawinkle:

Тема "Черен петък 2017 ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: