Нека намерим най-тънките цени.
nautilus33 - майстор
Аз точно така ги хванах. С намалението цената им беше по-висока отколко в друг онлайн магазин, където същото нещо дори не беше на промоция.

ПП А и, все пак замислете се, всичко с отстъпка над 25%, че дори 35%, си е лъжа. Иначе те трябва да го продават това нещо на загуба, което според мен, поне тук никой не го прави. Както да речем в маймол. С измислените им промоции от -70%, на разни кецове Дънлоп. Че те дънлоп въобще не са скъпа марка, ама хайде...
Chefo77 - майстор
Аз чакам инфо от извора - за Тръпкови :)
Kumay - майстор
toshetozaz написа:
...Сутринта видях,че Ники Клочев подготвя нещо...
Да, както всяка година ще правя "Черен петък". Реален! Моето виждане е, че трябва и реклама да се прави. Няма да е на всичко, но подготвям двадесетина оферти, за които доставката няма да е безплатна. Свалям максимално, затова доставката ще е за сметка на клиента. Във всяка оферта ще пише приблизителна цена за доставка до офис на Еконт. Не мога да кажа кои модели ще участват, защото количествата при мен са ограничени и не знам дали ще имам тогава. Мога само да кажа, че ще са модели на Makita, DeWALT и Milwaukee. :wink:
dragozow - майстор
При мен също ще има 12 продукта на 20% отстъпка, истинско намаление без лъжи.
Chefo77 - майстор
В Тръпкови:

Лазерна ролетка BOSCH GLM 50 C, Bluetooth - на 269,00 лева
Перфоратор GBH 2-24 DRE - на 279,00 лева
Ъглошлайф GWS 22-230 JH Professional - на 249,90 лева
Акумулаторен винтоверт GSR 120-LI - 194,90 лева

Това е. 17-19.11.2017 г.
plamen6703 - майстор
Ъглошлайфа и перфоратора са много добра цена :partyman:
bat_danio - специалист
Chefo77 написа:
В Тръпкови:

Лазерна ролетка BOSCH GLM 50 C, Bluetooth - на 269,00 лева
Перфоратор GBH 2-24 DRE - на 279,00 лева
Ъглошлайф GWS 22-230 JH Professional - на 249,90 лева
Акумулаторен винтоверт GSR 120-LI - 194,90 лева

Това е. 17-19.11.2017 г.

Ролетката я взе колегата на същата цена, ако не и 10 лева май по надолу 259 месец Май тази година от същия търговец... Не знам за другите неща ама за ролетката си е Българси петък. Иначе е страхотна.
Последна промяна от bat_danio на нед ное 19, 2017 11:37 am, променено общо 1 път.
plamen6703 - майстор
За винтоверта също клони към български петък https://edigital.bg/akumulatorni-vintov ... rt-p489070 Важното е да се върти колелото и да има черен петък :wink: :partyman:
Chefo77 - майстор
Ааа, 10 лева разлика са си 10 лева разлика! Петък е, черен. Пък и в този сайт е с 2 години гаранция :razz:
dragozow - майстор
При нас както всяка година черния Петък е наистина черен Петък. Без предварително завишени цени и само в Петък. Всичко поръчано до 14 часа ще изпратим на същия ден.
Изображение

Тема "Черен петък 2017 ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: